Ремонт болгарських навантажувачів в Харкові

Ремонт болгарських навантажувачів в Харкові

«Еталон» – компанія, готова якісно та оперативно виконати ремонт болгарських навантажувачів різних моделей. Висококваліфіковані й досвідчені фахівці компанії знають особливості та деталі роботи з кожним видом техніки. Діагностика та аналіз, вироблені з використанням новітнього обладнання, дозволяють найточнішим чином визначити проблеми й неполадки, а також вибудувати план їх усунення.

В Україні широко поширені болгарські навантажувальні та складські машини. Їх доступність і висока якість збірки також дозволяє без проблем проводити обслуговування. Проте, як і будь-яка техніка, підвладна навантаженням, вони можуть час від часу вимагати лагодження – постійні високі навантаження можуть призводити до поломок різного характеру – також і до передчасних.

Ми гарантуємо якісний і оперативний ремонт навантажувачів ДВ 1792 на вашому підприємстві в Харкові. З нашого боку надаються гарантії на будь-які роботи. Також є можливість проведення післяремонтного налагодження техніки та обладнання і консультації з питань правильної й ефективної експлуатації.

Які роботи можуть проводитися

У список устаткування, над яким ми проводимо ремонтні роботи, входять:

 • Ходові;
 • Паливні апаратури;
 • Диски й колеса;
 • Блоки управління;
 • Гальмівні системи;
 • Мости;
 • Коробки передач.

Професіонали нашої компанії також виконують ремонт двигуна навантажувача «Балканкар» з можливістю виїзду на об’єкт в Харкові. Ми проводимо заміну рідин, а також налагоджуємо роботу двигуна. Наявність власного складу запчастин дозволяє нам помітно прискорити ремонтні роботи над технікою. Завдяки цьому не доводиться очікувати постачання – техніка не піддається простою, а бізнес не зазнає збитків.

При проведенні відновлювальних робіт частіше використовуються наступні запасні частини:

 • Фари;
 • Диски, шини;
 • Всілякі масляні, повітряні фільтри;
 • Манжети, підшипники, фільтри.

У деяких ситуаціях на складі може не бути в наявності необхідних деталей, але ми завжди знаємо, де їх дістати в найкоротші терміни.

Замовити лагодження навантажувачів Balkancar

Якщо вам необхідний ремонт вилкового навантажувача «Балканкар», зв’яжіться з нашими консультантами за наданими номерами телефону. Ваша заявка буде оперативно оброблена і передана команді фахівців – виїзд на об’єкт в Харкові буде проведений протягом 24 годин з моменту оформлення заявки.

Ми також проводимо відновлювальні роботи над технікою інших виробників. Наприклад, ми пропонуємо виконати ремонт блоків навантажувачів будь-якої моделі та марки в найкоротші терміни.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.