Ремонт болгарських навантажувачів в Києві

Ремонт болгарських навантажувачів в Києві

Компанія-лідер «Еталон» проведе якісний ремонт болгарських навантажувачів різних типів в Києві. Висококваліфіковані фахівці компанії знають особливості та деталі роботи з кожною машиною. Діагностика, проведена з використанням актуальною техніки та обладнання, допоможе точно визначити характер проблеми й виробити план її усунення.

В Україні популярні болгарські моделі вантажної та складської техніки – це обумовлюється їх доступністю, а також якісною збіркою і деталями. Їх обслуговування в Україні також не доставляє проблем. Попри їх високі експлуатаційні характеристики, періодично вони вимагають ремонту. Хоча вони й створені для високих навантажень, час від часу можуть трапитися передчасні поломки.

Фахівці нашої компанії знають, як якісно і в короткий термін проводити ремонт навантажувачів ДВ 1792. Ми надаємо гарантії на кожну виконану нами роботу. Також надається можливість проведення післяремонтного налагодження техніки та консультації з питань правильного використання.

Які ремонтні роботи проводяться

У список послуг, що надаються входить відновлення і лагодження:

 • Мостів;
 • Коробок передач;
 • Паливних апаратур;
 • Дисків, коліс;
 • Гальмівних систем;
 • Ходових;
 • Блоків управління.

Фахівці компанії «Еталон» проведуть ремонт двигуна навантажувача «Балканкар» з виїздом на ваше підприємство в Києві, оперативно замінять робочі рідини, а також налагодять роботу двигуна. На нашій базі є склад з великою кількістю запчастин і деталей, що дозволить прискорити процес ремонту техніки – це виключає необхідність очікування постачання.

При ремонті частіше за інших використовуються наступні запасні частини:

 • Фари;
 • Диски, шини;
 • Сальники, манжети, підшипники;
 • Усілякі фільтри – повітряні, масляні й т.д.

У деяких ситуаціях певної деталі може не бути в наявності на складі. Проте ми знаємо, як в найкоротші терміни знайти її й уникнути тривалого простою вашої техніки.

Замовити лагодження навантажувача Balkancar в Києві

Якщо вам потрібно ремонт вилкового навантажувача «Балканкар» в Києві, зв’яжіться з нашими консультантами за наданими на сайті номерами телефону. Заявка буде оперативно прийнята менеджерами й в найкоротші терміни передана команді фахівців. Найчастіше виїзд проводиться в межах 24 годин з моменту оформлення заявки.

Крім цього, ми також надаємо можливість лагодження техніки ряду інших виробників. Наприклад, ми готові якісно провести ремонт блоків навантажувачів абсолютно будь-якої моделі й марки.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.