Ремонт болгарських навантажувачів

Ремонт болгарських навантажувачів

Компанія «Еталон» виконає ремонт болгарських навантажувачів різних моделей. Наші фахівці досконально знають особливості кожної машини. Проведена за допомогою сучасного обладнання діагностика дає можливість максимально точно визначати несправності та шляхи їх усунення.

Болгарські моделі вантажної і складської техніки користуються популярністю в Україні. Це обумовлено їх прийнятною вартістю і високими експлуатаційними характеристиками. Також не виникає проблем з їх обслуговуванням. Однак, як і будь-який інший техніці, їм періодично потрібен ремонт. Високі навантаження ведуть до поломок – в тому числі, і передчасних.

Ми знаємо, як ефективно і оперативно виконати ремонт навантажувачів ДВ 1792. На всі види робіт надається гарантія. Також ми проведемо після ремонту налагодження устаткування, проконсультуємо з питань правильної експлуатації.

Види ремонтних робіт

Серед послуг, що надаються ремонт і відновлення:

 • ходової;
 • гальмівної системи;
 • моста;
 • коробки передач;
 • паливної апаратури;
 • блоків управління;
 • коліс і дисків;
 • і так далі.

Наші фахівці виконають ремонт двигуна навантажувача «Балканкар» (Balkancar), проведуть заміну робочих рідин, налагодять роботу движка. У нас є власний склад з запасними частинами і деталями. Це істотно прискорює процес відновлення працездатності машини – не потрібно чекати поставок.

Так, найчастіше при ремонті використовуються наступні запчастини:

 • різноманітні фільтри – масляні, повітряні і т.д .;
 • підшипники, сальники, манжети;
 • фари;
 • шини та диски;
 • і багато іншого.

У рідкісних випадках на складі може не виявитися якоїсь деталі, проте ми знаємо, як її знайти в стислі терміни і запобігти простою вашої техніки.

Замовити ремонт навантажувача Balkancar

Щоб замовити ремонт вилочного навантажувача «Балканкар», зверніться до наших консультантів за номером телефону, вказаним на сайті. Менеджери візьмуть заявку. Виїзд здійснюється оперативно – в переважній більшості випадків протягом 24 годин з моменту отримання звернення.

Крім того, ми здійснюємо ремонт техніки інших виробників. Зокрема, готові оперативно виконати ремонт китайських навантажувачів будь-якої марки і моделі.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.