Ремонт дизельних навантажувачів у Львові

Ремонт дизельних навантажувачів у Львові

Дизельні навантажувачі та інша техніка, що працює на дизелі, одна з найбільш поширених. Це зумовлено її потужністю, можливістю експлуатації в різних погодних умовах та простотою обслуговування. Попри універсальність та ефективність, техніка схильна до поламання.

Причини поламання складської спецтехніки

  1. Фізичний та моральний знос. Усі деталі мають свій термін служби, після якого вони ламаються.
  2. Неправильна експлуатація. Порушення норм та вимог експлуатації техніки, встановлених розробниками машин, призводить до несправностей.
  3. Брак технічного обслуговування. Техніка має своєчасно проходити ТО. Його можуть виконувати як оператори, так і сторонні кваліфіковані спеціалісти. Обслуговування дає змогу виявити деталі, що вимагають заміни, та нестачу мастила чи інших технічних рідин.

Якщо не нехтувати ТО, капітальний ремонт львівських дизельних навантажувачів, встановлення нових запчастин потрібне не так часто.

Компанія СК «Еталон» надає послуги з ремонту та відновлення складської техніки, фронтальних та вилкових навантажувачів. Ми маємо власну базу та склад запасних частин безпосередньо у Львові, завдяки чому всі роботи проводяться максимально оперативно.

Поширені різновиди поламання дизельних навантажувачів

  1. Ходова, міст. Під час руху навантаженого навантажувача підвищується навантаження на ці агрегати. Особливо, якщо не дотримуватися вантажного режиму. Іноді достатньо заміни підшипника, але бувають і серйозніші проблеми.
  2. Гальмівна система. Найчастіше трапляється несправність гальма стоянки.
  3. Блоки керування. Розв’язати проблему допоможе налаштування електронного блоку керування. Однак далеко не завжди вдається досягти повної працездатності такою «малою кров’ю».
  4. Двигун. Тут список несправностей може зайняти кілька сторінок.
  5. Коробка перемикання передач. Вона буває як механічною, так і автоматичною. Усе залежить від марки та моделі техніки.

У певних випадках потрібно повний капітальний ремонт, але найчастіше йдеться про заміну окремих вузлів — наприклад, це може бути ремонт гідроциліндра або паливної системи, ходової або гальмівної системи.

Звертаючись до компанії СК «Еталон», ви можете бути впевнені у кваліфікованому та якісному ремонті. На всі різновиди виконаних робіт надається гарантія, її терміни визначаються індивідуально залежно від певних чинників.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.