Ремонт дизельних навантажувачів в Дніпрі

Ремонт дизельних навантажувачів в Дніпрі

Нерідко вантажна техніка піддається високим навантаженням і працює до стану зносу. Саме тому послуга ремонт дизельних навантажувачів популярна. Компанія «Еталон» в Дніпрі пропонує профільні послуги, виробляючи виїзди на ваші підприємства і виробництва. По закінченню огляду може знадобитися транспортування техніки на нашу базу.

Гарантією безвідмовного і довговічного функціонування складської техніки є регулярний і своєчасний ремонт і обслуговування навантажувачів.

Часто зустрічаються проблеми навантажувачів

 • Поломки мостів і ходової. Мости й ходова схильні найбільшому навантаженню при пересуванні навантаженої техніки. Процес ремонту передбачає заміну кермових наконечників, підшипників, а також інших частин. Проходить й усунення всіляких люфтів;
 • Проблеми з блоками управління. Тут важливо діагностувати проблему, а також правильно налаштувати ЕБУ для коректного функціонування;
 • Гальмівна система. Однією з поширених несправностей системи є поломка стоянкового гальма;
 • Проблеми коробки перемикання передач. Процес і план ремонту КПП визначається безпосередньо від характеру поломки й від типу коробки передач (автоматична, механічна).

Ремонт дизельних навантажувачів має на увазі лагодження таких несправностей:

 • Дисків і коліс;
 • Систем охолодження;
 • Паливних систем;
 • Гідравлічних систем.
 • Ремонт газового навантажувача, обумовлений моделлю подібного типу, обговорюється окремо.

Чим займається компанія «Еталон» в Дніпрі

Одним з головних напрямків компанії є ремонт і діагностика навантажувачів в Дніпрі. В рамках даного напрямку ми пропонуємо наступні послуги:

 • Заміна рідин;
 • Ремонт електрики навантажувача;
 • Відновлення зовнішнього вигляду навантажувача і фарбування;
 • Коректне налаштування і налагодження агрегату;
 • Планове і позапланове техобслуговування;
 • Підбір запчастин;
 • Перевезення техніки на нашу базу в Дніпрі для проведення робіт і назад.

Чому варто працювати з нами

В межах 24 годин після оформлення заявки на ремонт навантажувачів виїзд буде здійснено. Якщо вам потрібно ремонт, або ви хочете провести професійну діагностику, досить звернутися до нашого менеджера за телефонами, вказаними на сайті.

Перед проведенням будь-яких робіт в обов’язковому порядку проводиться повна діагностика. Ремонт електричних навантажувачів також має на увазі огляд і обстеження. Таким чином вдається чітко виявити проблему і побудувати шляхи її усунення.

Техобслуговування і ремонт навантажувачів в Дніпрі буде виконаний в найкоротші терміни. Наявність власного складу з запчастинами й деталями дозволяє заощадити час і виключити очікування постачання. Діагностика навантажувачів проводиться навіть якщо техніка працює справно – це дасть можливість вчасно виявити можливі неполадки та усунути їх практично без тимчасових і фінансових втрат. У нас також доступні інші послуги з обслуговування, відновлення або ремонту техніки – наприклад, ремонт моста навантажувача.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.