Ремонт дизельних навантажувачів в Харкові

Ремонт дизельних навантажувачів в Харкові

Вантажна техніка нерідко піддається високим навантаженням і часто працює до зносу. Ремонт дизельних навантажувачів – послуга досить поширена і популярна. Компанія «Еталон» надає профільні послуги, проводячи виїзди на підприємства і склади Харкова. У випадках складних поломок може бути необхідне транспортування техніки на нашу базу.

Вчасно проведений ремонт і обслуговування навантажувачів є гарантією ефективної й довговічної експлуатації складської техніки.

Часто зустрічаються неполадки навантажувачів

 1. Ходові й мости. Мости та ходові – деталі, які піддаються високому навантаженню при пересуванні техніки найбільше. Ремонт має на увазі заміну кермовий наконечників, підшипників і т.д. Також проводиться усунення люфтів;
 2. Блоки управління. Тут необхідно не просто виявити й усунути проблему, а й коректно налаштувати ЕБУ для правильної роботи;
 3. Гальмівні системи. Однією з частих проблем є поломки гальма стоянки;
 4.  Коробки перемикання передач. Шляхи усунення проблем КПП визначаються в залежності від типу коробки передач (автоматична, механічна).

Ремонт дизельних навантажувачів має на увазі лагодження наступних компонентів:

 • Гідравлічна система;
 • Система охолодження;
 • Диски й колеса;
 • Паливна система.

Ремонт газового навантажувача в Харкові обговорюється окремо через специфіку моделей подібного типу.

 Послуги компанії «Еталон»

Одним з основних напрямів нашої діяльності є ремонт і діагностика навантажувачів в Харкові. В рамках даних робіт ми надаємо такі послуги:

 • Планове і позапланове техобслуговування;
 • Підбір запчастин;
 • Заміна рідин;
 • Налагодження техніки;
 • Транспортування техніки на наш сервісний центр і назад;
 • Ремонт електрики навантажувача;
 • Відновлення зовнішнього вигляду навантажувача, фарбування.

Чому варто працювати з нами

Після оформлення заявки ремонту навантажувачів в Харкові ми виїдемо до вас в межах 24 годин. Для залишення заявки досить звернутися до наших менеджерів за наданими на сайті номерами телефону.

Перед проведенням будь-яких робіт в обов’язковому порядку проводиться діагностика. Ремонт електричних навантажувачів також передбачає огляд і аналіз машини. Після діагностики вдається точно виявити неполадки, і побудувати шляхи її усунення.

Технічне обслуговування та ремонт навантажувачів в Харкові виконується максимально оперативно. Наявність власного складу з усіма необхідними запчастинами дозволяє прискорити проведення будь-яких робіт. Діагностика навантажувачів – процес, який рекомендується проводити, навіть якщо техніка працює справно. Таким чином буде можливість вчасно виявити можливі неполадки та усунути їх практично без тимчасових і фінансових витрат.

Записатися на послугу