Ремонт дизельних навантажувачів в Києві

Ремонт дизельних навантажувачів в Києві

Вантажна техніка регулярно піддається високим навантаженням, і часто працює до стану зносу. Послуга ремонт дизельних навантажувачів користується популярністю в Києві та Україні. Компанія «Еталон» надає профільні послуги. Можливі виїзди на підприємства і склади Києва. У деяких ситуаціях – після діагностики й аналізу – може знадобитися транспортування техніки на нашу базу.

Якщо провести ремонт і обслуговування навантажувачів вчасно, ви отримаєте гарантію довгої й ефективної експлуатації складської навантажувальної техніки.

Часто зустрічаються неполадки навантажувачів

 1. Ходові й мости. Мости та ходові часто піддаються навантаженням при пересуванні сильно навантаженої техніки. Ремонт цих частин має на увазі заміну кермовий наконечників, підшипників та інших частин. Також проводиться усунення люфтів;
 2. Гальмівна система. Одними з найпоширеніших проблем системи є поломки гальма стоянки;
 3. Блоки управління. Тут важливим етапом є не тільки пошук і усунення неполадок, але і якісна настройка ЕБУ для коректного функціонування;
 4. Коробка перемикання передач. Модель навантажувача безпосередньо визначає тип КПП – в залежності від типу складається план відновлювальних робіт.

Ремонт дизельних навантажувачів в Києві передбачає усунення таких поломок:

 • Дисків, коліс;
 • Систем охолодження;
 • Паливних систем;
 • Гідравлічних систем.

Також може обговорюватися і ремонт газового навантажувача, що обумовлюється специфікою моделі подібного типу.

Які послуги пропонує компанія «Еталон»

Одним з наших основних напрямків є ремонт і діагностика навантажувачів. В рамках цього напрямку ми надаємо ряд послуг:

 • Планове і позапланове техобслуговування;
 • Заміна рідин;
 • Налагодження та налаштування агрегатів;
 • Відновлення зовнішнього вигляду техніки й фарбування;
 • Ремонт електрики навантажувача;
 • Транспортування техніки на нашу базу і назад;
 • Підбір запчастин.

Чому варто працювати з нами

На ремонт навантажувачів в Києві виїзд проводиться в найкоротші терміни. В межах 24 годин після звернення наші фахівці вже будуть направлятися до вас. Для замовлення досить зв’язатися з консультантами компанії за вказаними на сайті номерами телефону.

Перед проведенням ремонту в обов’язковому порядку проводиться діагностика. Ремонт електричних навантажувачів також має на увазі попередній огляд агрегату. Це дозволяє точно виявити проблему і визначити способи усунення.

Варто зауважити, що технічне обслуговування та ремонт навантажувачів в Києві проводиться в максимально стислий термін. Наявність власного складу з необхідними деталями й запчастинами дозволяє істотно прискорити будь-які роботи. Окремо проводиться діагностика навантажувачів. Рекомендується проводити її регулярно – навіть у випадках повної справності техніки. Таким чином вдасться вчасно виявити можливі неполадки й ефективно усунути їх, уникнувши тимчасові та фінансові втрати.

Записатися на послугу