Ремонт дизельних навантажувачів в Одесі

Ремонт дизельних навантажувачів в Одесі

Підвищені навантаження різного типу, порушення правил експлуатації й технічного обслуговування призводить до передчасного зносу деталей і вузлів вантажної складської техніки.

Фахівці компанії СК «Еталон» надають послуги з ремонту навантажувачів в Одесі (Україна). Ми працюємо з різними марками й моделями, забезпечуючи їхнє оперативне відновлення. Наші майстри виїжджають на об’єкт замовника і проводять діагностику техніки. Після цього складають план ремонту, узгоджують терміни та вартість.

Більшість робіт з ремонту фронтальних, гідравлічних, телескопічних навантажувачів можна виконати безпосередньо на складі. В особливо складних ситуаціях техніка транспортується на нашу базу — у нас є сучасне технологічне обладнання й набір необхідних запасних частин.

Також ми надаємо послуги обслуговування спецтехніки, навчаємо операторів і даємо свої рекомендації. Навіть якщо ви взяли в оренду навантажувач, вам однаково потрібно дбайливо поводитися з ним і регулярно проводити ТО.

Поширені поломки

 1. Блоки управління. Вони не тільки можуть зламатися. Поширена проблема — не налаштований ЕБУ.
 2. Гальмівна система. Найчастіше мова йде про несправності гальма стоянки, але виникають й інші проблеми, що заважають правильному й ефективному використанню техніки.
 3. Коробка перемикання передач. Вона буває механічною або автоматичною — залежно від типу техніки.
 4. Ходова, міст. На них лягає величезне навантаження під час переміщення вантажів, пересуванні машин із товарами.

Також можуть бути й інші проблеми. Наприклад, мова йде про несправності:

 • гідравліки;
 • двигуна;
 • паливної системи;
 • і так далі.

Може бути порушена геометрія кузова, рами, часто з’являються різноманітні механічні пошкодження. Один з етапів ремонту і відновлення — фарбування техніки.

Які послуги надає компанія СК «Еталон»

Основне завдання наших фахівців — оперативно усунути несправності, щоби мінімізувати час простою техніки й не допустити фінансових втрат власника машини. Поміж послуг:

 • технічне обслуговування;
 • діагностика;
 • підбір запасних частин;
 • налагодження;
 • заміна технологічних рідин і багато іншого.

Ми гарантуємо оперативну реакцію на кожне звернення. Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з нашими консультантами за вказаними на сайті контактами.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.