Ремонт дизельних навантажувачів

Ремонт дизельних навантажувачів

Навантажувачі піддаються великому навантаженню. Часто працюють на знос. Послуга ремонт дизельних навантажувачів користується популярністю. Компанія «Еталон» надає профільні послуги, виїжджаючи на підприємства, склади. У деяких випадках – після огляду і діагностики – машина може бути транспортована на нашу базу.

Своєчасний ремонт та обслуговування навантажувачів – гарантія тривалої експлуатації складської техніки!

Поширені поломки навантажувачів

 1. Мости і ходова. При переміщеннях навантаженої машини найбільшому навантаженню піддаються мости і ходова. При ремонті здійснюється заміна підшипників, рульових наконечників та інших деталей. Також усуваються люфти і т.д.
 2. Гальмівна система. Наприклад, одна з найчастіших несправностей – поломка стоянкового гальма.
 3. Блоки управління. Тут важливо не тільки знайти й усунути поломку, але і налаштувати ЕБУ для правильної роботи.
 4. Коробка передач. Залежно від моделі навантажувача, коробка може бути автоматичною або механічною.

Ремонт дизельних навантажувачів передбачає усунення інших поломок:

 • гідравлічної системи;
 • коліс і дисків;
 • паливної системи;
 • системи охолодження і т.д.

Окремо обговорюється ремонт газового навантажувача. Обумовлено це специфікою моделей такого типу.

Послуги компанії «Еталон»

Ремонт і діагностика навантажувачів – наший основний напрямок діяльності, в рамках якого ми надаємо безліч профільних послуг:

 • технічне обслуговування – планове і позапланове;
 • заміна робочих рідин;
 • підбір запасних частин;
 • транспортування машини до нас в сервісний центр і назад;
 • настройка і налагодження техніки;
 • ремонт електрики навантажувача;
 • фарбування та відновлення зовнішнього вигляду;
 • і багато інших.

Переваги роботи з нами

На ремонт навантажувачів виїзд здійснюється оперативно – протягом 24 годин після отримання звернення. Щоб залишити заявку, зв’яжіться з нашим менеджером за вказаним на сайті телефоном.

Попередньо обов’язково проводиться діагностика. Це стосується не тільки дизельних машин – ремонт електричних навантажувачів також передбачає попереднє обстеження техніки. Діагностика дозволяє точно визначити поломку і способи її усунення.

Відзначимо, що технічне обслуговування та ремонт навантажувачів виконується в стислі терміни. У нас є склад з необхідними деталями і запасними частинами, що прискорює будь-який процес. Окремо проводиться діагностика навантажувачів – її рекомендується провести, навіть якщо машина справна. Це дозволить своєчасно виявити можливі проблеми і усунути їх з мінімальними тимчасовими і фінансовими втратами.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.