Ремонт електронавантажувачів

Ремонт електронавантажувачів

Вилкові навантажувачі, що працюють від електродвигуна, тягової акумуляторної батареї набули своєї популярності завдяки екологічності та безшумності. Їх рекомендується використовувати в закритих приміщеннях, торгових центрах.

Для виявлення причини поломки, правильної діагностики та проведення ремонту потрібне використання спеціалізованого обладнання. Компанія «Еталон» має у своєму арсеналі сучасні інструменти та техніку, що дозволяють провести якісну діагностику та визначити шляхи усунення поломки.

У переважній більшості випадків ремонт навантажувачів із тяговими акумуляторними батареями виконується на складі замовника. В окремих випадках ми транспортуємо машини на свою базу, де проводимо відновлювальні роботи.

У нашій команді досвідчені фахівці, яким під силу розв’язати будь-яку проблему. На складі завжди є запасні частини. Тому ремонт виконуємо оперативно, ваша техніка не простоюватиме.

Особливості ремонту електричних вилкових навантажувачів

Електронавантажувачі складаються з великої кількості вузлів, контролерів, які потребують майстра. У разі незначних неполадок або збоїв у функціонуванні навіть одного контролера техніка не буде ефективно працювати.

Особливої ​​уваги вимагають акумуляторні тягові батареї вилкових навантажувачів. Несправності АКБ провокують розриви електричних ланцюгів, через що можуть постраждати дорогі датчики, контролери, блоки. Наші спеціалісти мають достатню кваліфікацію, щоби виконати діагностику складської техніки, визначити справжній стан тягової акумуляторної батареї.

Різновиди ремонту електронавантажувачів

Компанія «Еталон» надає різноманітні послуги з ремонту складської техніки. Усі роботи можна розділити на три категорії:

  1. Технічне обслуговування електронавантажувачів. Воно має бути регулярним. Його проведення передбачає контроль справності техніки, своєчасну заміну або доливання робочих рідин. Також ТО дозволяє своєчасно виявити можливу поломку, знос окремих деталей або вузлів та виконати їхню заміну з мінімальними витратами фінансів та часу.
  2. Поточний ремонт електричних навантажувачів. Маються на увазі незначні ремонтні роботи. Найчастіше це швидка заміна однієї деталі.
  3. Капітальний ремонт електронавантажувачів. Найскладніший напрям. Мається на увазі повний аналіз складської техніки, аналіз окремих вузлів, заміна компонентів і подальший збір.

Для отримання додаткової інформації або оформлення замовлення на ремонт техніки, зв’яжіться з нашими консультантами за вказаними контактами.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.