Ремонт форсунок дизельних двигунів навантажувачів

Ремонт форсунок дизельних двигунів навантажувачів

Одним з основних елементів дизельних двигунів навантажувачів є форсунки. Під час технічного обслуговування двигуна форсункам приділяється особлива увага. Довіряти цю роботу варто професійним сертифікованим майстрам. Для ТО форсунок навантажувача призначений особливий діагностичний стенд — він дозволяє визначити справжній стан деталей, зокрема, і всієї системи загалом.

Майстри компанії «Еталон» виконують якісний оперативний ремонт паливної дизельної апаратури. Для цього ми маємо все необхідне:

 • стенди;
 • необхідні інструменти;
 • сучасне програмне забезпечення;
 • оригінальні та надійні витратні матеріали та запасні частини.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в остаточній якості ремонту дизельної форсунки навантажувача. Ми надаємо оперативні послуги — ваша техніка не простоюватиме без діла, а підприємство — зазнавати збитків.

Вартість ремонту дизельних форсунок навантажувача

Ціна ремонту дизельної паливної апаратури залежить від кількох складників:

 • складності несправності;
 • марки навантажувача;
 • вартості оригінальних деталей;
 • модифікації самих форсунок.

Діагностика не оплачується, якщо після її проведення ви довірите ремонтні роботи нашим майстрам.

Ознаки поломки форсунок

 1. Двигун глухне.
 2. Відчуваються вібрації.
 3. З’явилися пропускання запалювання.
 4. Холостий хід нерівномірний.
 5. Збільшилася витрата палива.
 6. Чутний сильний аромат пального.

Як відбувається ремонт форсунок навантажувача

Послідовність дій багато в чому залежить від причин поломки. Наприклад, якщо несправність пов’язана з паливним інжектором, проводяться такі маніпуляції:

 • очищення форсунки навантажувача — видаляються окис, нагар;
 • надання потрібної форми;
 • підгін під необхідні розміри;
 • заміна ущільнювальних кілець;
 • тощо.

Переваги компанії «Еталон»

 1. Терміновий виїзний ремонт.
 2. Оригінальні запасні частини.
 3. Високий рівень кваліфікації майстрів.
 4. Прийнятні обґрунтовані ціни.
 5. Гарантія на всі різновиди робіт.

Виконуючи ремонт форсунок ПНВТ навантажувача, спеціалісти компанії «Еталон» забезпечать швидке відновлення працездатності складської техніки.

Для запрошення майстрів або додаткової інформації, зв’яжіться з нашими консультантами за вказаними на сайті контактними даними.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.