Ремонт фронтальних навантажувачів

Ремонт фронтальних навантажувачів

Компанія СК «Еталон» надає послуги з ремонту навантажувачів всіх марок. Ми виїжджаємо на склад чи підприємство замовника. Лише в окремих випадках техніку доводиться транспортувати на нашу базу.

Фахівці компанії виконають якісний та оперативний ремонт китайського фронтального навантажувача або моделей, виготовлених європейськими, японськими брендами. Наша команда – це кваліфіковані, досвідчені майстри, що пройшли профільне навчання.

Капітальний та поточний ремонт фронтального навантажувача

Поточний ремонт передбачає повну заміну чи відновлення несправної деталі, вузла, агрегату.

Капітальний ремонт складської техніки – складніший напрямок. В цьому випадку необхідно повністю розібрати машину, провести заміну кількох вузлів, долити робочі рідини та виконати інші маніпуляції. Потім техніка збирається та тестується.

Етапи ремонту складської техніки

 1. Діагностика. Необхідно зрозуміти, який саме вузол несправний та потребує ремонту.
 2. Складання докладного звіту та погодження ремонту.
 3. Виконання ремонтних робіт.
 4. Перевірка працездатності техніки.
 5. Передача навантажувача та розрахунок.

У нас є власне високотехнологічне та сучасне обладнання, яке дозволяє вирішувати завдання різного рівня складності. Також є склад із запасними частинами, завдяки чому ми можемо оперативно ремонтувати техніку, виключаючи її простої.

Ремонт систем та вузлів

У нас можна замовити ремонт:

 • двигуна внутрішнього згоряння;
 • коробки перемикання передач – автоматичної чи механічної;
 • гідравліки;
 • електроніки;
 • паливної системи;
 • гальмівної системи;
 • тощо.

Для забезпечення працездатності та довговічності складської техніки важливо своєчасно проводити технічне обслуговування. Якщо ваші працівники не мають належної кваліфікації, ми готові надавати відповідні послуги. Також ми проводимо підготовку техніки до зимового сезону.

Для отримання додаткової інформації, зв’яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті телефонними номерами. Вони дадуть відповідь на всі питання, розкажуть, як буде організована співпраця, і погодять з вами час приїзду майстра. Упевнені, ви залишитеся задоволені рівнем обслуговування та прийнятними цінами на всі різновиди робіт. Також у нас можна замовити ремонт вилкових навантажувачів та іншої складської вантажної техніки.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.