Ремонт гальмівної системи навантажувача в Дніпрі

Ремонт гальмівної системи навантажувача в Дніпрі

Компанія «Еталон» надає послуги діагностики, аналізу, обслуговування, і, при необхідності ремонту гальмівної системи навантажувача в Дніпрі. При виявленні будь-яких неполадок або підозр на них, слід обов’язково провести перераховані роботи.

Експлуатація техніки з несправностями гальмівної системи може спровокувати аварійні ситуації. Поломки можуть викликати не тільки істотні проблеми в управлінні машиною, але і негативно вплинути на безпечність вашого персоналу.

Чому варто регулярно проводити техобслуговування і діагностику гальмівної системи

Своєчасне і регулярне проведення техобслуговування техніки дозволить вчасно виявити проблеми й усунути їх.

Якщо проблема вже є, спершу в обов’язковому порядку проводиться діагностика. Діагностика дозволяє оцінити поточний стан техніки, а також окремих її вузлів. За допомогою діагностики можливо визначити характер поломки, її складність, а також вартість і терміни її усунення.

Нерідко виникає необхідність проводити ремонт стоянкового гальма навантажувача, оскільки він також може піддаватися високим навантаженням. Особливо, якщо він експлуатується при навантаженні техніки.

Як виявити несправності системи

  1. Хід педалі нехарактерно м’який або довгий;
  2. Педаль гальма западає;
  3. При натисканні на педаль чутні сторонні шуми й звуки – скрегіт і т.д.;
  4. Гальмування відбувається нерівномірно.

Одним з «симптомів» також можна згадати техніку, що йде в бік при гальмуванні.

Чому відбуваються поломки

Існує безліч причин. Кілька з них:

  • Гальмівні диски або колодки близькі до повного зносу;
  • Рідини протікають;
  • Некоректне регулювання;
  • Гальмівна система забруднена або засмічена. 

Професійний ремонт гальмівної системи навантажувача

За проведенням ремонтних робіт завжди слід звертатися лише до досвідчених фахівців, які відмінно знають про кожну особливість функціонування системи. Компанія «Еталон» в Дніпрі володіє всіма необхідними знаннями. Ми проводимо роботи з усіма марками та моделями, а також готові якісно виконати ремонт. При високій складності робіт ми транспортуємо техніку на нашу базу в місті Дніпрі. Якщо роботи нескладні, ми проводимо їх на вашому підприємстві.

Наявність власного складу деталей і запчастин дозволяє проводити будь-які відновлювальні роботи в найкоротші терміни без необхідності очікувати постачання.

Якщо вам потрібен ремонт гальмівної системи навантажувача, зверніться до наших консультантів за номерами телефону, наданими на сайті. Ми також проводимо ремонт паливної системи навантажувача та інших його частин.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.