Ремонт гальмівної системи навантажувача в Харкові

Ремонт гальмівної системи навантажувача в Харкові

Одними з головних послуг, які надаються в Харкові компанією «Еталон», є повне обслуговування, аналіз, діагностика, а також ремонт гальмівної системи навантажувача, якщо він необхідний. Будь-які помічені неполадки стають причиною проведення робіт, перерахованих вище.

Експлуатація техніки з проблемами гальмівної системи може призвести до утворення аварійних ситуацій. Підвищується також ризик виникнення проблем в керованості техніки та травм персоналу.

Чому важливо проводити діагностику і техобслуговування гальмівної системи

Регулярне і своєчасне проведення техобслуговування дає можливість вчасно виявити проблеми та оперативно усунути їх.

У разі виникнення проблем, спочатку слід провести діагностику, яка потрібна для оцінки поточного стану системи в цілому, а також окремих її вузлів. За допомогою проведення діагностики також вдається визначити характер і складність проблеми, вартість і терміни проведення робіт.

Нерідко необхідний ремонт стоянкового гальма навантажувача, адже він також піддається високим навантаженням. Зокрема, якщо він використовується при навантаженій техніці.

Як виявити несправності

Кілька явних ознак поломок:

  • Нехарактерно м’який хід педалі;
  • Звуки й шуми при натисканні на педаль – скрегіт і т.д.;
  • «Западає» педаль;
  • Надмірно довгий хід педалі гальма;
  • Нерівномірне гальмування.

Несправність також можна визначити, якщо техніка йде в бік в процесі гальмування.

Чому трапляються поломки

Існує досить багато причин:

  • Гальмівні колодки або диски близькі до стану повного зносу;
  • Рідини протікають;
  • Некоректне регулювання;
  • Гальмівна система забруднена або засмічена.

Професійне лагодження гальмівної системи навантажувача

Лише досвідченим і висококваліфікованим фахівцям, які знають особливості функціонування системи, під силу якісно виконати відновлювальні роботи. Фахівці компанії «Еталон» мають всі необхідні знання і досвід. Ми готові проводити роботи з усіма моделями й марками – оперативно діагностувати та усунути неполадки. У разі неважких поломок ми проводимо лагодження на вашому підприємстві в Харкові. Однак, в разі складних проблем, необхідно транспортувати техніку на нашу базу.

Наявність власного складу запчастин і деталей дозволяє проводити ремонт в найкоротші терміни – нема потреби чекати постачання.

Якщо вам необхідний ремонт гальмівної системи навантажувача в Харкові, зверніться до наших менеджерів або консультантів. Ми також проводимо ремонт паливної системи навантажувача й інших частин техніки.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.