Ремонт гальмівної системи навантажувача в Харкові

Ремонт гальмівної системи навантажувача в Харкові

Одними з головних послуг, які надаються в Харкові компанією «Еталон», є повне обслуговування, аналіз, діагностика, а також ремонт гальмівної системи навантажувача, якщо він необхідний. Будь-які помічені неполадки стають причиною проведення робіт, перерахованих вище.

Експлуатація техніки з проблемами гальмівної системи може призвести до утворення аварійних ситуацій. Підвищується також ризик виникнення проблем в керованості техніки та травм персоналу.

Чому важливо проводити діагностику і техобслуговування гальмівної системи

Регулярне і своєчасне проведення техобслуговування дає можливість вчасно виявити проблеми та оперативно усунути їх.

У разі виникнення проблем, спочатку слід провести діагностику, яка потрібна для оцінки поточного стану системи в цілому, а також окремих її вузлів. За допомогою проведення діагностики також вдається визначити характер і складність проблеми, вартість і терміни проведення робіт.

Нерідко необхідний ремонт стоянкового гальма навантажувача, адже він також піддається високим навантаженням. Зокрема, якщо він використовується при навантаженій техніці.

Як виявити несправності

Кілька явних ознак поломок:

  • Нехарактерно м’який хід педалі;
  • Звуки й шуми при натисканні на педаль – скрегіт і т.д.;
  • «Западає» педаль;
  • Надмірно довгий хід педалі гальма;
  • Нерівномірне гальмування.

Несправність також можна визначити, якщо техніка йде в бік в процесі гальмування.

Чому трапляються поломки

Існує досить багато причин:

  • Гальмівні колодки або диски близькі до стану повного зносу;
  • Рідини протікають;
  • Некоректне регулювання;
  • Гальмівна система забруднена або засмічена.

Професійне лагодження гальмівної системи навантажувача

Лише досвідченим і висококваліфікованим фахівцям, які знають особливості функціонування системи, під силу якісно виконати відновлювальні роботи. Фахівці компанії «Еталон» мають всі необхідні знання і досвід. Ми готові проводити роботи з усіма моделями й марками – оперативно діагностувати та усунути неполадки. У разі неважких поломок ми проводимо лагодження на вашому підприємстві в Харкові. Однак, в разі складних проблем, необхідно транспортувати техніку на нашу базу.

Наявність власного складу запчастин і деталей дозволяє проводити ремонт в найкоротші терміни – нема потреби чекати постачання.

Якщо вам необхідний ремонт гальмівної системи навантажувача в Харкові, зверніться до наших менеджерів або консультантів. Ми також проводимо ремонт коліс навантажувача й інших частин техніки.

Записатися на послугу