Ремонт гальмівної системи навантажувача в Києві

Ремонт гальмівної системи навантажувача в Києві

Одними з основних послуг в Києві від компанії «Еталон» є повне обслуговування, аналіз, діагностика, а також ремонт гальмівної системи навантажувача. Найменші неполадки можуть стати причиною звернутися в компанію за допомогою.

Експлуатація техніки з несправностями гальмівної системи може стати причиною серйозних аварійних ситуацій. З’являється ризик не тільки проблем техніки, а й небезпечного становища в роботі персоналу.

Чому важливе регулярне техобслуговування і діагностика гальмівної системи

Своєчасне і регулярне проведення техобслуговування є обов’язковим пунктом в ефективній роботі техніки. Це також допомагає вчасно попереджати неполадки й усувати їх.

У разі виникнення проблем, перш за все проводиться діагностика – вона дозволяє оцінити поточний стан техніки в цілому. Також за допомогою діагностики можливо виявити стан окремих вузлів в складі гальмівної системи.

Як приклад, нерідко виникає потреба проводити ремонт стоянкового гальма навантажувача, оскільки він також може піддаватися високим навантаженням, особливо при його експлуатації при навантаженому обладнанні.

Як визначити несправність системи

  1. Педаль западає;
  2. Гальмування відбувається нерівномірно;
  3. При натисканні на педаль гальма чути скрегіт;
  4. Педаль натискається занадто м’яко;
  5. Хід педалі гальма нехарактерно довгий.

Ще однією ознакою проблеми може стати техніка, що йде в бік в процесі гальмування.

Чому відбуваються несправності

Кілька найпоширеніших причин:

  • Близький до зносу стан дисків, гальмівних колодок;
  • Некоректне регулювання;
  • Засмічення системи або її забруднення;
  • Витік рідин і т.д.

Професійне лагодження гальмівної системи навантажувача

Звертатися за проведенням відновлювальних робіт слід до висококваліфікованих фахівців, які знають про всі наявні особливості функціонування даної системи. Професіонали компанії «Еталон» мають достатньо знань та досвіду. Ми готові проводити роботи з усіма моделями та марками. У разі нескладних поломок ми готові проводити лагодження на вашому підприємстві в Києві. При складних поломках ми транспортуємо техніку на нашу базу.

Наявність власного складу запчастин і деталей дозволяє не витрачати на ремонт занадто багато часу – ніякого очікування постачання, і, відповідно, ніяких простоїв техніки.

Якщо вам необхідний ремонт гальмівної системи навантажувача в Києві, зв’яжіться з нашими консультантами за наданими на сайті номерами телефону. Ми також готові провести ремонт коліс навантажувача та інших частин машини.

Записатися на послугу