Ремонт гальмівної системи навантажувачів у Львові

Ремонт гальмівної системи навантажувачів у Львові

Будь-які неполадки в гальмівній системі вилкових навантажувачів несуть небезпеку для співробітників та персоналу складу, торгового центру або промислового підприємства. За найменших ознак несправностей треба звернутися за допомогою до професіоналів. Майстри компанії СК «Еталон» готові оперативно виїхати на ваш об’єкт, провести діагностику та швидко усунути неполадки. Це виключить тривалі простої машин, а ви не зазнаєте солідних фінансових втрат.

Якщо працювати на техніці з несправними гальмівними колодками або гальмівною системою загалом, можливі НП та аварійні ситуації. Добре, якщо постраждає лише обладнання чи продукція, але ймовірні й травми людей. Наприклад, якщо несправне гальмо стоянки, а оператор скористався ним, то не уникнути аварії.

Чому так важливо проводити технічне обслуговування гальмівної системи

Регулярне ТО дає змогу перевірити справжній стан техніки, виявити можливі несправності. Чим швидше будуть помічені неполадки, тим менше часу та коштів потрібно на їхнє усунення.

Фахівці компанії СК «Еталон» — кваліфіковані майстри. Ми маємо необхідні інструменти та обладнання, необхідні для якісного ТО. Якщо під час обслуговування виявлено ознаки несправностей, відразу ж розпочинаємо діагностику поламання.

Ознаки поламання

 1. Надмірно м’який хід педалі.
 2. Западання педалі під час роботи.
 3. Надто довгий хід педалі — щоби навантажувач почав гальмування, доводиться натискати надто довго та сильно.
 4. Під час тиску на педаль чути сторонні нехарактерні звуки.
 5. Гальмування з ривками.
 6. Рух навантажувача убік у разі натискання на педаль гальма.

Помітили хоча б одну ознаку? Одразу ж запрошуйте спеціалістів!

Причини несправностей

Зношування колодок, дисків.

 1. Протікання робочих рідин.
 2. Порушення цілісності системи.
 3. Попадання в систему різних забруднювачів.
 4. Неправильно виконане регулювання.
 5. Брак ТО.

Також наші майстри нададуть консультативну допомогу, навчать операторів техніки та розкажуть, як правильно проводити технічне обслуговування.

Чому треба довіряти компанії СК «Еталон»

Якщо вам необхідно виконати ремонт складського авто, гальмівної системи, провести заміну фільтрів, циліндрів чи колодок, звертайтесь до нас. Щоби викликати наших майстрів у Львові, достатньо зв’язатися з менеджерами за вказаними на сайті контактами. Вони дадуть відповідь на ваші запитання, нададуть всю цікаву додаткову інформацію. Час візиту буде погоджений із вами.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.