Ремонт гальмівної системи навантажувачів в Одесі

Ремонт гальмівної системи навантажувачів в Одесі

Будь-яка складська техніка вимагає регулярного технічного обслуговування. Під час виявлення несправностей або фізичний знос деталей, механізмів виконується ремонт гальмівної системи навантажувачів.

Вартість відновлювальних робіт безпосередньо залежить від складності несправності. Компанія СК «Еталон» надає профільні послуги. Наші майстри мають високу кваліфікацію, що дає змогу їм оперативно розв’язувати навіть найскладніші завдання в найкоротші терміни. Ми знаємо, наскільки важливо уникнути тривалих простоїв техніки, а тому докладемо максимум зусиль, щоби повернути працездатність вашим навантажувачів.

Як проходить ремонт гальмівної системи

Є низка чинників, за якими можна визначити наявність неполадок:

 • низьке положення педалі;
 • занадто м’який або, навпаки, жорсткий хід педалі;
 • наявність сторонніх шумів — тріск, скрегіт і т. ін.;
 • погане гальмування;
 • нерівномірність ходу під час гальмування;
 • зміна напрямку машини під час натискання педалі гальма;
 • і деякі інші.

Спочатку наші фахівці проводять діагностику техніки. Це дає можливість виявити причину несправності та визначити оптимальні шляхи її усунення. У деяких випадках досить заміни гальмівної рідини. Але таке рішення вкрай рідкісне — найчастіше потрібне більш серйозне втручання в систему:

 • налагодження стоянкового гальма;
 • заміна колодок, циліндрів, барабанів, тросів;
 • регулювання і т. ін.

Чим раніше буде виявлена ​​несправність, тим простіше і швидше її можна усунути. Тому важливо, щоб оператори техніки «прислухалися» до особливостей функціонування навантажувача і за найменших недоліків повідомляли про них.

Послуги компанії СК «Еталон»

Ми пропонуємо широкий спектр послуг з ремонту складської техніки різного типу. Зокрема, ми проводимо відновлення працездатності:

 • паливних систем;
 • двигуна внутрішнього згорання;
 • акумуляторних батарей;
 • гідравліки й т. ін.

Усі роботи проводяться тільки після укладення договору, що підтверджує високу відповідальність наших фахівців, їхнє прагнення зробити ремонт не тільки швидко, але й максимально якісно.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у високій якості всіх послуг, що надаються. Для отримання детальної інформації зв’яжіться з консультантами за вказаними на сайті контактам.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.