Діагностика, обслуговування та, якщо в цьому є необхідність, ремонт гальмівної системи навантажувача – одна з основних послуг компанії «Еталон». Перераховані вище роботи проводяться обов’язково, якщо помічені найменші несправності або просто виникли підозри на них.

Використання техніки з невиправленими гальмами загрожує аварійними ситуаціями. Вони можуть спровокувати не тільки проблеми з керованістю техніки, а й призвести до травм персоналу.

Важливість технічного обслуговування і діагностики гальмівної системи

Обов’язково потрібно проводити регулярне технічне обслуговування техніки. Воно дозволяє своєчасно діагностувати поломки й усунути їх.

Якщо ж несправність вже є, спочатку проводиться діагностика. Вона необхідна для оцінки стану як всієї системи в цілому, так і окремих вузлів, що входять до її складу. Діагностика також дає можливість оцінити складність поломки і визначити терміни її усунення, вартість ремонтних робіт.

Наприклад, часто потрібно ремонт стоянкового гальма навантажувача. Оскільки він також піддається високому навантаженні. Особливо, якщо використовується при навантаженому обладнанні. Не варто пояснювати, чим загрожує несправність цієї системи агрегату.

«Симптоми» несправної системи

  1. Надзвичайно «м’який» хід педалі.
  2. Западає педаль.
  3. Занадто довгий хід педалі.
  4. Сторонні звуки при натисненні – скрегіт і т.д.
  5. Нерівномірне гальмування.

Про несправності йде мова, якщо під час гальмування техніка йде в бік.

Причини поломок

Причин досить багато:

  • знос гальмівних колодок, дисків;
  • забруднення системи;
  • неправильне регулювання;
  • протікання рідини та ін.

Професійний ремонт гальмівної системи навантажувача

Довіряти роботи слід тільки досвідченим професійним фахівцям, досконально знають всі особливості функціонування гальм. Майстри компанії «Еталон» володіють необхідними знаннями та досвідом. Ми працюємо з моделями всіх марок і готові оперативно виконати ремонт. При необхідності – якщо ремонтні роботи занадто складні – забираємо техніку до себе на базу.

У нас є власний склад запасних частин і деталей. Тому на ремонт йде небагато часу – не потрібно чекати поставок.

Якщо хочете замовити ремонт гальмівної системи навантажувача, зв’яжіться з нашими менеджерами. Також ми здійснюємо ремонт коліс навантажувача й інших частин техніки.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.