Ремонт гальмівної системи

Ремонт гальмівної системи

Діагностика, обслуговування та, якщо в цьому є необхідність, ремонт гальмівної системи навантажувача – одна з основних послуг компанії «Еталон». Перераховані вище роботи проводяться обов’язково, якщо помічені найменші несправності або просто виникли підозри на них.

Використання техніки з невиправленими гальмами загрожує аварійними ситуаціями. Вони можуть спровокувати не тільки проблеми з керованістю техніки, а й призвести до травм персоналу.

Важливість технічного обслуговування і діагностики гальмівної системи

Обов’язково потрібно проводити регулярне технічне обслуговування техніки. Воно дозволяє своєчасно діагностувати поломки й усунути їх.

Якщо ж несправність вже є, спочатку проводиться діагностика. Вона необхідна для оцінки стану як всієї системи в цілому, так і окремих вузлів, що входять до її складу. Діагностика також дає можливість оцінити складність поломки і визначити терміни її усунення, вартість ремонтних робіт.

Наприклад, часто потрібно ремонт стоянкового гальма навантажувача. Оскільки він також піддається високому навантаженні. Особливо, якщо використовується при навантаженому обладнанні. Не варто пояснювати, чим загрожує несправність цієї системи агрегату.

«Симптоми» несправної системи

  1. Надзвичайно «м’який» хід педалі.
  2. Западає педаль.
  3. Занадто довгий хід педалі.
  4. Сторонні звуки при натисненні – скрегіт і т.д.
  5. Нерівномірне гальмування.

Про несправності йде мова, якщо під час гальмування техніка йде в бік.

Причини поломок

Причин досить багато:

  • знос гальмівних колодок, дисків;
  • забруднення системи;
  • неправильне регулювання;
  • протікання рідини та ін.

Професійний ремонт гальмівної системи навантажувача

Довіряти роботи слід тільки досвідченим професійним фахівцям, досконально знають всі особливості функціонування гальм. Майстри компанії «Еталон» володіють необхідними знаннями та досвідом. Ми працюємо з моделями всіх марок і готові оперативно виконати ремонт. При необхідності – якщо ремонтні роботи занадто складні – забираємо техніку до себе на базу.

У нас є власний склад запасних частин і деталей. Тому на ремонт йде небагато часу – не потрібно чекати поставок.

Якщо хочете замовити ремонт гальмівної системи навантажувача, зв’яжіться з нашими менеджерами. Також ми здійснюємо ремонт коліс навантажувача й інших частин техніки.

Записатися на послугу