Ремонт газових навантажувачів

Ремонт газових навантажувачів

Газові навантажувачі користуються підвищеною популярністю. Вони характеризуються невеликою витратою палива. Крім того, у них набагато менше викидів вихлопних газів, ніж у бензинових чи дизельних моделей. Тому їх можна експлуатувати навіть у закритих приміщеннях.

Компанія СК «Еталон» виконує ремонт газових навантажувачів. Наші майстри мають потрібну кваліфікацію. У нас є все потрібне обладнання. На своєму складі завжди є запас деталей, завдяки чому ми проводимо оперативний ремонт, і ваша техніка не простоює.

Поширені причини поломок

Складська техніка найчастіше ламається внаслідок природного фізичного та морального зносу окремих вузлів та деталей. Але є низка інших причин, через які потрібен ремонт газових вилкових навантажувачів:

  • робота на нерівних поверхнях зі значним перепадом висот;
  • порушення правил експлуатації та рекомендацій виробника;
  • недбале ставлення до техніки з боку персоналу, операторів;
  • перевантаження;
  • тощо.

Хоч би яка причина поломки була, фахівці компанії СК «Еталон» оперативно усунуть її.

Діагностика — запорука успішного ремонту

Важливим етапом є діагностика. Вона проводиться із застосуванням особливого обладнання. Проводиться детальна перевірка техніки, усіх вузлів та агрегатів. У результаті вдається визначити справжній стан машини, зрозуміти які деталі необхідно замінити та розробити план ремонту.

Після діагностики складається докладний звіт. Погоджуються етапи та вартість проведення робіт.

Переваги компанії «Еталон»

  1. Гарантія якості — ми гарантуємо всі різновиди ремонту. Її термін визначається індивідуально залежно від конкретної деталі, загального зношування техніки.
  2. Оперативність — наші майстри готові виїхати до вас одразу після дзвінка. Ми зробимо все можливе, щоби техніка не простоювала, а ваше підприємство не зазнавало збитків.
  3. Оригінальні запасні частини — ми використовуємо в роботі лише перевірені, оригінальні деталі. Виконаємо підбір запчастин під вашу марку навантажувача.
  4. Прийнятні ціни — вартість послуг обґрунтована. За запитом готові надати детальну калькуляцію.

Для отримання додаткової інформації, зв’яжіться з менеджерами компанії «Еталон» за вказаними на сайті контактними даними.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.