Ремонт гідравлічної системи навантажувача в Дніпрі

Ремонт гідравлічної системи навантажувача в Дніпрі

Якщо машина стала гірше піднімати вила, захоплення функціонує гірше, або система підйому зовсім перестала працювати, рекомендується задуматися про полагодження всієї системи. Професіонали компанії «Еталон» в Дніпрі знають, як оперативно і якісно вирішити цю проблему. У нашому розпорядженні є фахівці з досвідом роботи з обладнанням для різних марок і видів. У Дніпрі також є можливість зайнятися відновленням працездатності навантажувача на об’єкті. При співпраці з нами ви будете впевнені в якісному ремонті.

При виникненні подібних проблем точно не слід втрачати часу. При затримці з’являється ризик не тільки погіршення загальної ефективності машини, але й нещасних випадків і травм персоналу.

На що слід звертати увагу при роботі гідравлічної системи

Однією з основних ознак поломки є зменшена вантажність навантажувача. При огляді техніки також слід звернути увагу на наступне:

  • В масляному бачку утворюється «піна»;
  • Експлуатація супроводжується шумами;
  • Рівень тиску в системі знижений;
  • Температура гідроциліндрів/гідромоторів вище звичайних показників;
  • Надмірні вібрації під час роботи;
  • Під час функціонування чути стуки і тріски, нехарактерні для навантажувача.

Перераховані вище ознаки, як і будь-які інші негативні прояви, є причиною, щоб звернутися до фахівців. Компанія «Еталон» в Дніпрі виконає полагодження гідравлічної системи навантажувача і поверне його колишню ефективність в найкоротші терміни. У нас також доступні інші послуги з обслуговування, відновлення або ремонту техніки – наприклад, ремонт болгарських навантажувачів.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.