Ремонт гідравлічної системи навантажувачів в Одесі

Ремонт гідравлічної системи навантажувачів в Одесі

Гідравлічна система вилкових та інших навантажувачів постійно перебуває під навантаженням. Недотримання правил експлуатації або фізичний знос призводять до ламання.

Компанія СК «Еталон» надає послуги з ремонту гідравлічної системи навантажувачів. Високий рівень кваліфікації співробітників, використання сучасного обладнання та наявність складу з запасними деталями — гарантія оперативного усунення поломок.

Часті причини несправностей

У більшості випадків ремонт гідравліки необхідний через:

  • зношування підшипників;
  • зношеності ущільнювачів;
  • несправності компенсатора тиску.

Для виявлення точної причини проводиться діагностика. У деяких випадках достатньо сервісного обслуговування для відновлення працездатності обладнання. Наприклад, мова йде про:

  • очищення деталей і складових елементів;
  • заміні запасних частин.

Максимальний рівень тиску може не досягатися внаслідок появи засмічення в клапані або ж неправильно відрегульованого золотника.

Ознаки ламання

Є кілька ознак, які свідчать про ламання або швидку несправність. Навіть якщо в цей момент навантажувач функціонує нормально, варто звернутися за допомогою до професійних майстрів, під час виявлення таких ознак:

  • поява стороннього шуму;
  • наявність стружки металу у фільтрі;
  • протікання в головному клапані;
  • постійні оливні патьоки.

Фахівці компанії «СК Еталон» оперативно виїдуть до вас на об’єкт і проведуть діагностику. Вона дасть змогу максимально точно виявити причину ламання. Після чого ми узгодимо з вами терміни та вартість ремонту. Зазвичай обслуговування й ремонтні роботи проводяться на складі власника техніки. Тільки в разі виявлення складних поломок навантажувач транспортується до нас на базу.

Ремонт гідравліки навантажувачів в Одесі

У нас є все необхідне обладнання, верстати та запасні частини. Це прискорює процес роботи. Після ремонту ми надаємо гарантію — її терміни залежать від стану навантажувача, тривалості його експлуатації.

Наші фахівці в місті Одеса (Україна) здатні вирішити практично будь-яку проблему, що виникає у функціонуванні гідравліки вилкового навантажувача.

Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію, у вас залишилися питання або вам потрібно викликати фахівця, зв’яжіться з нашими консультантами за вказаними на сайті контактам!

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.