Ремонт гідравлічної системи

Ремонт гідравлічної системи

Якщо у навантажувача погано піднімаються вила, не працює захоплення або він взагалі перестав піднімати вантажі, необхідний ремонт гідравлічної системи. Виконати цю роботу під силу фахівцям компанії «Еталон». Ми працюємо з обладнанням всіх марок і моделей, виїжджаємо на об’єкт. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в якості ремонту.

Не потрібно нехтувати подібними роботами. Якщо їх не виконати вчасно, це не тільки істотно знизить ефективність техніки і загальну продуктивність, а й загрожує нещасними випадками, травмами персоналу.

Ознаки поломки гідравлічної системи

Найголовніший і явний – зменшення вантажопідйомності агрегату. Однак є й інші, які можна помітити при огляді машини:

  • поява «піни» в масляному баку;
  • перегрів гідроциліндрів і/або гідромоторів;
  • стукіт й інші невластиві погрузчику звуки під час функціонування клапана;
  • низький рівень тиску в системі;
  • сторонні шуми;
  • підвищена вібрація під час експлуатації;
  • та ін.

При будь-якому з цих ознак, а також в разі інших негативних проявів, слід звернутися до професійних майстрів. Фахівці компанії «Еталон» виконають оперативний ремонт гідравлічної системи навантажувача і відновлять його ефективну працездатність.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.