Ремонт гідродинамічної трансмісії навантажувачів

Ремонт гідродинамічної трансмісії навантажувачів

Гідродинамічна трансмісія трапляється на багатьох моделях вилкових навантажувачів та іншої складської техніки. Її особливість полягає в передачі моменту, що крутить, за допомогою зміни об’єму руху робочої рідини, яка протікає в робочих колесах.

Через недотримання правил експлуатації та підвищені навантаження вузол може зламатися. У такому разі потрібний професійний ремонт гідродинамічної трансмісії навантажувача. Спеціалісти компанії «Еталон» надають послуги з виїзного ремонту. Майстри готові терміново виїхати та усунути поломки.

Ознаки поломок

Є низка ознак, за якими можна зрозуміти, що потрібний ремонт гідродинамічної трансмісії навантажувача:

  • знос фрикційної накладки;
  • шуми під час експлуатації техніки;
  • швидкість розгону техніки значно знизилася;
  • під час руху можуть спостерігатися вібрації;
  • під час пересування техніка зупиняється;
  • та деякі інші.

Досвідчений оператор вилкового навантажувача одразу визначить, коли потрібний ремонт коробки перемикання передач. Довірити його варто лише досвідченим фахівцям, які мають глибокі профільні знання та навички, досвід. Майстри компанії «Еталон» оперативно приїдуть на ваш склад та проведуть діагностику.

Чому ремонт варто довірити СК «Еталон»

Наша компанія надає профільні послуги багато років. За цей час у нас сформувалася команда спеціалістів, які досконально знають особливості налаштування гідродинамічної трансмісії навантажувача. Їхній досвід та навички дозволяють усувати будь-які поломки в найкоротші терміни. Також вони можуть зробити ремонт АКПП.

Ми маємо власний склад, на якому представлені різні деталі. Це позитивно позначається на термінах ремонтних робіт — вам не доведеться довго чекати на постачання, а техніка не простоюватиме.

Треба зазначити прийнятні, обґрунтовані ціни. За запитом замовника готові надати детальну калькуляцію з описом та тарифікацією наданих послуг.

Бажаєте замовити послугу ремонту гідродинамічної трансмісії, КПП навантажувача? Зв’яжіться з нашими консультантами за вказаними на сайті контактними даними. Менеджери приймуть ваше замовлення, дадуть відповіді на всі запитання та розкажуть, як буде організована співпраця.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.