Ремонт гідромеханічної трансмісії навантажувачів

Ремонт гідромеханічної трансмісії навантажувачів

Гідромеханічна трансмісія навантажувача забезпечує плавне перемикання передач. Техніка рухається без ривків. Складська техніка з такою коробкою передач досить популярна. Однак природне механічне зношування або порушення правил експлуатації призводить до поломок агрегату.

Компанія «Еталон» надає послуги з ремонту КПП навантажувачів із гідромеханічною трансмісією. Наші спеціалісти досконально знають особливості такого вузла. Ми здійснюємо оперативний виїзний ремонт. Найчастіше для відновлення працездатності техніку не потрібно транспортувати. Хоча бувають ситуації, коли навантажувач потрібно встановлювати на спеціалізовані стенди — ми самостійно забезпечимо транспортування машини на свою ремонтну базу.

У яких випадках потрібний ремонт гідромеханічної трансмісії навантажувачів

Гідромеханічна коробка передач навантажувача потребує ремонту в таких ситуаціях:

 • не вдається увімкнути певний швидкісний режим;
 • швидкість пересування навантажувача не відповідає встановленій передачі;
 • чути сторонні звуки із коробки;
 • навантажувач вилковий взагалі не рухається;
 • під час перемикання спостерігаються ривки;
 • після переходу на нейтральну передачу техніка продовжує рух;
 • коробка сильно гріється;
 • спостерігаються витік мастила.

У разі виявлення будь-яких перерахованих чи інших, не характерних для нормального функціонування трансмісії, ознак варто звернутися до фахівців. Майстри компанії «Еталон» приїдуть на ваш склад чи підприємство у визначений час. Спочатку буде проведено діагностику. Тільки після визначення справжнього стану трансмісії починається ремонт гідромеханічної коробки складської техніки.

Переваги компанії «Еталон»

Серед основних переваг співпраці з нами треба виділити такі:

 • високий рівень кваліфікації майстрів — вони здатні полагодити коробку будь-якої моделі складської техніки;
 • оперативність — ми готові виїхати до вас якнайшвидше, щоби мінімізувати час простою техніки;
 • оригінальні запасні частини — у своїй роботі ми використовуємо лише справжні, надійні та перевірені деталі;
 • прийнятна вартість — у нас обґрунтовані тарифи на всі різновиди робіт, на ваш запит готові надати докладну калькуляцію;
 • гарантія на всі різновиди робіт.

Залишилися питання? Зв’яжіться з консультантами за телефонними номерами! Вони нададуть всю цікаву інформацію та розкажуть, як буде організована робота.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.