Ремонт ходової частини навантажувачів в Дніпрі

Ремонт ходової частини навантажувачів в Дніпрі

Компанія «Еталон» виконає ремонт навантажувачів в Дніпрі та прилеглих містах. Наші фахівці мають високу кваліфікацію і великий досвід. Їм під силу вирішити навіть найскладніші завдання. Зокрема, вони здійснюють ремонт ходової частини.

Саме на неї лягає найбільше навантаження при експлуатації складської техніки. Машини, постійно маневруючи з вантажем і без нього, виходять з ладу. Навіть високоміцні деталі не завжди здатні витримати підвищені навантаження.

Ремонт навантажувачів і ТО ходової частини

Регулярне технічне обслуговування, як профілактика захворювань у людини. Воно дозволить своєчасно виявити поломки та провести ремонт китайських навантажувачів або інших моделей в найкоротші терміни. Це не тільки заощадить час і мінімізує фінансові витрати, але виключить тривалий простій техніки.

Технічне обслуговування передбачає огляд:

  • ресор;
  • гумових втулок;
  •  кріплень;
  •  підшипників;
  •  і т.д.

При необхідності виконується нанесення мастила, регулювання підшипників. Якщо виявлено знос або поломку деталей, окремих елементів, фахівці компанії «Еталон» замінять їх.

Сучасне обладнання для ремонту

Ремонт і обслуговування навантажувачів – наша спеціалізація. Ми знаємо, як працювати з технікою різних виробників. Довіряючи складське устаткування нам, ви можете бути впевнені у високій якості всіх послуг, що надаються.

Також ми виконуємо ремонт двигуна навантажувача та інших складових частин техніки. Перед початком робіт обов’язково проводиться діагностика. За її результатами складається докладний звіт і тільки після узгодження вартості деталей і робіт з власником навантажувача, ми приступаємо до ремонту.

Якщо ваша техніка знаходиться в Дніпрі, ми оперативно прибудемо на склад. В окремих випадках виконується транспортування навантажувача на нашу базу – якщо проблем занадто серйозна і передбачає застосування стаціонарного ремонтного обладнання.

Записатися на послугу