Ремонт ходової частини навантажувачів в Дніпрі

Ремонт ходової частини навантажувачів в Дніпрі

Компанія «Еталон» виконає ремонт навантажувачів в Дніпрі та прилеглих містах. Наші фахівці мають високу кваліфікацію і великий досвід. Їм під силу вирішити навіть найскладніші завдання. Зокрема, вони здійснюють ремонт ходової частини.

Саме на неї лягає найбільше навантаження при експлуатації складської техніки. Машини, постійно маневруючи з вантажем і без нього, виходять з ладу. Навіть високоміцні деталі не завжди здатні витримати підвищені навантаження.

Ремонт навантажувачів і ТО ходової частини

Регулярне технічне обслуговування, як профілактика захворювань у людини. Воно дозволить своєчасно виявити поломки та провести ремонт китайських навантажувачів або інших моделей в найкоротші терміни. Це не тільки заощадить час і мінімізує фінансові витрати, але виключить тривалий простій техніки.

Технічне обслуговування передбачає огляд:

  • ресор;
  • гумових втулок;
  •  кріплень;
  •  підшипників;
  •  і т.д.

При необхідності виконується нанесення мастила, регулювання підшипників. Якщо виявлено знос або поломку деталей, окремих елементів, фахівці компанії «Еталон» замінять їх.

Сучасне обладнання для ремонту

Ремонт і обслуговування навантажувачів – наша спеціалізація. Ми знаємо, як працювати з технікою різних виробників. Довіряючи складське устаткування нам, ви можете бути впевнені у високій якості всіх послуг, що надаються.

Також ми виконуємо ремонт двигуна навантажувача та інших складових частин техніки. Перед початком робіт обов’язково проводиться діагностика. За її результатами складається докладний звіт і тільки після узгодження вартості деталей і робіт з власником навантажувача, ми приступаємо до ремонту.

Якщо ваша техніка знаходиться в Дніпрі, ми оперативно прибудемо на склад. В окремих випадках виконується транспортування навантажувача на нашу базу – якщо проблем занадто серйозна і передбачає застосування стаціонарного ремонтного обладнання. У нас також доступні інші послуги з обслуговування, відновлення або ремонту техніки – наприклад, техобслуговування навантажувача в Дніпрі.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.