Ремонт ходової навантажувачів в Харкові

Ремонт ходової навантажувачів в Харкові

Якщо вам необхідний ремонт навантажувачів в Харкові, звертайтеся до професіоналів – спеціалістів компанії «Еталон». У нас працюють досвідчені механіки, здатні вирішити завдання підвищеного рівня складності. Зокрема, ми готові виконати ремонт ходової частини агрегатів.

Саме на цю складову складської техніки лягає підвищене навантаження. Навантажувачі постійно рухаються і маневрують по складу. В тому числі з вантажем. В результаті чого деталі швидко зношуються.

Поширені поломки ходової частини

Ремонт навантажувачів від компанії «Еталон» має на увазі оперативне усунення неполадок і використання тільки високоякісних і перевірених запасних частин і деталей.

У ходової частини навантажувальних агрегатів найчастіше ламаються:

  • ресори та система амортизації;
  • підвіски;
  • задня і передня рама;
  • інші елементи.

Перед початком робіт фахівці попередньо проводять діагностику. Вона дозволяє виявити несправність і її причину. Саме якісна і точна діагностика гарантує, що ремонт і обслуговування навантажувачів буде виконаний швидко, і вдасться виключити простої техніки.

У деяких випадках немає сенсу ремонтувати деталь, що вийшла з ладу. Наприклад, не піддаються ремонту ресори – їх простіше і вигідніше замінити.

Проводячи ремонт навантажувачів в Харкові, фахівці компанії «Еталон» також надають послугу з технічного обслуговування техніки.

Великий досвід, високий рівень кваліфікації механіків – гарантія, що ремонт китайських навантажувачів або виробників з інших країн буде виконано якісно. Ми працюємо і з іншими вузлами агрегатів – ремонт двигуна навантажувача, гальмівної системи і т.д.

У своїй роботі використовуємо сучасне обладнання, тільки перевірені запасні частини. Власний склад деталей дозволяє істотно скоротити час виконання робіт. У нас також виявляються інші послуги ремонту, відновлення або обслуговування техніки. Наприклад, ви можете оформити технічне обслуговування навантажувача.

Бренди

Ремонт навантажувачів популярних брендів

Записатися на послугу