Ремонт ходової навантажувачів в Києві

Ремонт ходової навантажувачів в Києві

Компанія «Еталон» виконає ремонт навантажувачів різних моделей, незалежно від рівня складності поломки. Однією з найбільш важливих частин машин є ходова. Вона забезпечує рухливість і маневреність навантажувача. На неї лягає підвищене навантаження. Зокрема, страждають підвіски й інші елементи.

При активному використанні агрегату на складі машина відносно часто ламається. Щоб не допускати поломок, слід своєчасно проводити технічне обслуговування навантажувача. Це дозволить на ранніх стадіях виявити можливий знос деталей і провести заміну/ремонт швидко і з мінімальними фінансовими витратами, не допускаючи тривалого простою техніки.

Технічне обслуговування ходової частини навантажувачів

Якщо вам необхідно замовити ремонт і обслуговування навантажувачів в місті Київ, звертайтеся в компанію «Еталон». Ми виконаємо всі роботи максимально швидко.

 • ТО має на увазі перевірку:
 • опір осі задньої підвіски;
 • задньої балки;
 • стану підшипників;
 • кріплення противаги;
 • стану втулок, кріплень;
 • наявності достатньої кількості мастила;
 • і так далі.

При проведенні ТО при необхідності проводиться нанесення мастила. Також фахівці звертають увагу на стан шин. Виявляють можливі сторонні шуми та причини їх виникнення.

Як проходить ремонт ходової навантажувачів

Коли необхідно виконати ремонт навантажувачів, зокрема ходової частини, процес має на увазі наступні дії:

 • діагностика і виявлення поломок;
 • розбір машини;
 • заміна або ремонт частини, що зносилася;
 • збір та перевірка працездатності.

Наші фахівці здатні виконати, як ремонт китайських навантажувачів, так і техніки інших виробників. Ми надаємо послуги в м. Київ й інших населених пунктах України. Крім ходової частини, ми виконаємо технічне обслуговування навантажувача в Києві та інших частин складської техніки.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.