Ремонт ходової навантажувачів у Львові

Ремонт ходової навантажувачів у Львові

Компанія «Еталон» виконає якісний ремонт навантажувачів. Ми спеціалізуємося на відновленні працездатності машин різних виробників і моделей. У нас штат висококваліфікованих фахівців. Їм під силу виконати будь-які завдання, незалежно від рівня складності. Ми надаємо послуги в різних містах України, в тому числі – у Львові.

Ремонт ходової навантажувачів

Ходова піддається чи не найбільшому навантаженню. Тому навіть в самих відомих марках, що характеризуються якістю і довговічністю, вона може вийти з ладу.

Ремонт навантажувачів проводиться, якщо в ходової частини техніки виявлені поломки:

  • підвіски;
  • ресор;
  • рами;
  • й інших частин.

Наприклад, з’явилися сторонні звуки й шуми будуть вказувати на наявність несправності. Ось чому так важливо своєчасно проводити ремонт і обслуговування навантажувачів. Регулярне ТО дасть можливість виявити можливі поломки на ранній стадії. Тоді на ремонт буде потрібно менше часу і фінансів, а техніка не буде довго простоювати, поки її відновлюють.

Ремонт ходової частини навантажувачів різних моделей

Фахівці компанії «Еталон» володіють необхідним досвідом та знаннями. Вони використовують у своїй роботі сучасне обладнання. Їм під силу відремонтувати, як моделі відомих виробників, так і виконати ремонт китайських навантажувачів. Терміни відновлення визначаються в кожному випадку індивідуально і безпосередньо залежать від особливостей поломки. Також на всі види робіт надається гарантія.

Наші фахівці працюють з усіма частинами вантажної техніки. Зокрема, роблять ремонт двигуна навантажувача й інших елементів. У нас є власний склад запасних частин, що істотно прискорює процес, ми не залежимо від поставок деталей.

Якщо у вас залишилися питання, ви хочете замовити ремонт навантажувача в Львові, зв’яжіться з нашими менеджерами по представленим на сайті контактним даним.

Записатися на послугу