Ремонт ходової навантажувачів у Львові

Ремонт ходової навантажувачів у Львові

Компанія «Еталон» виконає якісний ремонт навантажувачів. Ми спеціалізуємося на відновленні працездатності машин різних виробників і моделей. У нас штат висококваліфікованих фахівців. Їм під силу виконати будь-які завдання, незалежно від рівня складності. Ми надаємо послуги в різних містах України, в тому числі – у Львові.

Ремонт ходової навантажувачів

Ходова піддається чи не найбільшому навантаженню. Тому навіть в самих відомих марках, що характеризуються якістю і довговічністю, вона може вийти з ладу.

Ремонт навантажувачів проводиться, якщо в ходової частини техніки виявлені поломки:

  • підвіски;
  • ресор;
  • рами;
  • й інших частин.

Наприклад, з’явилися сторонні звуки й шуми будуть вказувати на наявність несправності. Ось чому так важливо своєчасно проводити ремонт і обслуговування навантажувачів. Регулярне ТО дасть можливість виявити можливі поломки на ранній стадії. Тоді на ремонт буде потрібно менше часу і фінансів, а техніка не буде довго простоювати, поки її відновлюють.

Ремонт ходової частини навантажувачів різних моделей

Фахівці компанії «Еталон» володіють необхідним досвідом та знаннями. Вони використовують у своїй роботі сучасне обладнання. Їм під силу відремонтувати, як моделі відомих виробників, так і виконати ремонт китайських навантажувачів. Терміни відновлення визначаються в кожному випадку індивідуально і безпосередньо залежать від особливостей поломки. Також на всі види робіт надається гарантія.

Наші фахівці працюють з усіма частинами вантажної техніки. Зокрема, роблять ремонт двигуна навантажувача й інших елементів. У нас є власний склад запасних частин, що істотно прискорює процес, ми не залежимо від поставок деталей.

Якщо у вас залишилися питання, ви хочете замовити ремонт навантажувача в Львові, зв’яжіться з нашими менеджерами по представленим на сайті контактним даним. У нас також є можливість оформити ремонт ДВС навантажувача у Львові.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.