Ремонт ходової навантажувачів в Одесі

Ремонт ходової навантажувачів в Одесі

Хочете замовити ремонт навантажувачів в Одесі? Звертайтеся в компанію «Еталон». У нас працюють висококваліфіковані фахівці, здатні розв’язувати різні проблеми, що виникають при експлуатації складської навантажувальної техніки.

Зокрема, ремонт навантажувачів передбачає усунення неполадок:

  • двигуна;
  • гальмівної системи;
  • електроніки;
  •  і т.д.

Особливої уваги потребує ходова частина вантажної техніки. Обумовлено це тим, що саме на неї лягає чи не найбільше навантаження.

Діагностика, ТО і ремонт навантажувачів в Одесі

Перед тим, як провести ремонт і обслуговування навантажувачів, слід виконати діагностику устаткування. Вона дасть можливість зрозуміти, в чому саме полягає проблема, що стало причиною виходу з ладу обладнання та які частини, деталі слід замінити.

При діагностиці та технічному обслуговуванні навантажувачів в Одесі, фахівці компанії «Еталон» оглядають стан:

  •  ходової;
  •  ресор;
  •  підшипників;
  •  інших деталей.

При необхідності наносять мастило на окремі вузли, проводять їх регулювання. При виявленні поломки або зносу, вказують це у своєму звіті. Тільки після узгодження термінів і вартості ремонту, вони приступають до наступного етапу роботи.

Ремонт китайських навантажувачів або виробників з інших країн, виконаний фахівцями компанії «Еталон» проводиться з гарантією. Її терміни визначаються в кожному окремому випадку індивідуально.

У нас є власний склад запасних частин, що істотно спрощує ремонт двигуна навантажувача й інших елементів. Також ми використовуємо сучасне обладнання. У більшості випадків відновлення працездатності агрегату проводиться безпосередньо на складі. Завдяки цьому час на ремонт потрібно не так вже й багато. У нас також є послуга повного ремонту ДВС навантажувача в Одесі.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.