При експлуатації навантажувачів ходова піддається постійному навантаженні. Вона дозволяє машині пересуватися, маневрувати, переміщати вантажі. Хоча в цій частині використовуються особливо міцні елементи й деталі, періодично вони все одно ламаються.

Необхідний ремонт ходової або її технічне обслуговування? Звертайтеся в компанію «Еталон». У нас працюють професійні майстри, є власний склад з запасними частинами, що прискорює процес відновлення машини.

Основні складові ходової частини:

  • осі навантажувача;
  • передня і задня балки рами;
  • ресори;
  • підшипники.

Щоб виключити серйозні поломки, хоча б раз на рік потрібно проводити технічне обслуговування ходової частини навантажувача. Це дозволить своєчасно виявити можливі проблеми, появу тріщин в рамах.

Як проходить ремонт ходової навантажувача

Ремонтні роботи проводяться в разі виходу з ладу окремих вузлів, або появи в них тріщин, морального або фізичного зносу. Компанія «Еталон» виконає ремонт ходової, технічне обслуговування.

Етапи виконання робіт:

  • діагностика;
  • визначення причини поломки;
  • узгодження кошторису з замовником;
  • розбирання машини, ремонт або заміна деталі;
  • перевірка працездатності агрегату.

Технічне обслуговування та ремонт ходової навантажувача здійснюється в місці розташування навантажувача – це зменшує витрати, оскільки не потрібне його транспортування. В окремих випадках, якщо поломка серйозна, можливе перевезення машини на нашу базу.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.