Ремонт і обслуговування китайських навантажувачів Heli

Ремонт і обслуговування китайських навантажувачів Heli

Виконуючи ремонт навантажувачів Heli, фахівці компанії «Еталон» гарантують високу якість всіх проведених робіт. Наші майстри досконально знають обладнання цієї марки. Для них немає секретів в конструкції техніки. Ремонт вони можуть провести буквально з закритими очима.

Трохи про навантажувачі Heli

Складська техніка цієї марки користується популярністю у всіх країнах Європи і не тільки. Вона характеризується прийнятною вартістю, але високою надійністю. Одними з найбільш затребуваних моделей є навантажувачі серії Н2000.

Секрет успіху китайського бренду – використання сучасних технологій і перевірених комплектуючих. Зокрема, окремі деталі і двигуни – японського виробництва. Всі використовувані комплектуючі спеціально розроблені для вантажної техніки і розраховані на підвищені навантаження.

Ремонт навантажувачів Heli: які роботи виконуються найчастіше

Обов’язковою є регулярне обслуговування техніки. Це дозволить запобігти передчасні поломки або серйозні несправності. Високі навантаження, до яких схильні машини, призводять до поломок наступних частин і вузлів:

 •  мостів і ходової;
 •  коробки передач;
 •  гідравліки;
 •  гальмівної і паливної системи;
 •  різного навісного устаткування;
 •  електроніки;
 •  і так далі.

Якщо навантажувач Heli вийшов з ладу, фахівці компанії «Еталон» готові оперативно усунути несправність. У більшості випадків ремонт здійснюється на об’єкті власника техніки. В окремих ситуаціях – при серйозних поломки – ми транспортуємо машину в свій сервісний центр.

Які роботи передбачає ремонт навантажувачів Heli

Виконуючи ремонт і обслуговування навантажувачів Heli, наші майстри надають такі послуги:

 •  діагностика техніки;
 •  визначення способів усунення поломки;
 •  підбір запасних частин;
 •  заміна робочих рідин;
 •  проведення ремонту та відновлення навантажувача;
 •  налагодження техніки.

Перед початком робіт ми обов’язково узгоджуємо терміни і вартість ремонту. Обов’язково надається гарантія – її терміни залежать від типу поломки і загального стану техніки.

Щоб залишити заявку, зверніться до наших менеджерів за вказаними на сайті телефонами. У більшості випадків виїзд здійснюється протягом 24 годин з моменту отримання звернення.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.