Ремонт і обслуговування навантажувачів BAOLI

Ремонт і обслуговування навантажувачів BAOLI

Потрібен ремонт вилкових навантажувачів BAOLI? Компанія «Еталон» надає профільні послуги. Наші майстри досконально знають техніку цього бренду. Фахівці виконають оперативний невідкладний виїзний ремонт складської спецтехніки.

Для надання послуг у нас є все необхідне:

 • сучасне функціональне обладнання;
 • власний склад із запасними частинами;
 • кваліфікований персонал.

На складі завжди представлений базовий набір запчастин та деталей. Також можна замовити шини різного типу. Ми працюємо в різних містах України, гарантуємо якісний сервіс та оперативний ремонт.

Навантажувачі BAOLI: загальна інформація

BAOLI — складський бренд вантажної техніки. Компанія пропонує навантажувачі різного типу:

 • електричні;
 • бензинові;
 • дизельні;
 • газові.

Під час виробництва техніки використовується сучасне обладнання. Машини виходять міцними, стійкими до навантажень різного типу, надійними та простими в експлуатації. Складання та фарбування здійснюється на модернізованій лінії.

Серед характерних особливостей та переваг техніки варто виділити:

 • високу потужність;
 • тривалий термін служби;
 • ергономічну кабіну із широким кутом огляду;
 • високий рівень шумоізоляції двигуна;
 • надійну гідравліку, що гарантує плавне опускання щогли та ін.

Ремонт та обслуговування навантажувачів BAOLI

Компанія «Еталон» також готова взяти на себе регулярне технічне обслуговування вашої техніки. Своєчасна заміна робочих рідин, витратних матеріалів, виявлення можливих несправностей на ранній стадії дасть змогу виключити серйозні поломки та тривалий простій машини. Зокрема, робота із сервісного обслуговування передбачає заміну фільтрів, відстеження працездатності навісного обладнання тощо.

Потрібен капітальний ремонт вилкового навантажувача? Наші фахівці проведуть діагностику для визначення типу поломки та оптимальних шляхів її усунення. Попередньо погодять вартість та терміни відновлення машини й лише після цього приступлять до роботи.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у високій якості всіх послуг. На всі типи робіт надається гарантія, термін якої визначається індивідуально в кожному окремому випадку. Для отримання додаткової інформації, зв’яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті контактами.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.