Ремонт і обслуговування навантажувачів OMG

Ремонт і обслуговування навантажувачів OMG

Ремонт навантажувачів OMG — одна з основних послуг компанії «Еталон». Кваліфіковані майстри добре знаються на особливостях техніки цього бренду. Наявність необхідного обладнання та власного складу запчастин дозволяє виконувати оперативний виїзний ремонт складської техніки.

Найчастіше роботи проводяться на складі замовника, власника навантажувальних машин. Лише в окремих випадках вилкові навантажувачі транспортуються на базу «Еталон».

Наша компанія працює в багатьох містах України. Для отримання додаткової інформації, оформлення заявки, зв’яжіться з консультантами за вказаними на сайті телефонними номерами.

Навантажувачі вилкові OMG: загальна інформація

Бренд OMG — походить з Італії. Абревіатура розшифровується, як Officine Meccaniche Gonzaga. Перші машини було випущено ще 1968 року. З того часу виробник нарощував обороти, пропонуючи нові моделі, що характеризуються функціональністю та довговічністю, простотою експлуатації та надійністю.

Відмінною особливістю складської техніки OMG є те, що вона може працювати в різних умовах, зберігаючи свою функціональність та продуктивність.

Технічне обслуговування та ремонт навантажувачів OMG

Компанія «Еталон» проводить ремонт:

  • гідравлічної системи;
  • двигуна;
  • акумуляторної батареї;
  • трансмісії;
  • гальмівної системи;
  • паливної системи;
  • навісного обладнання;
  • ходової частини та мосту;
  • тощо.

На всі різновиди ремонтних робіт надається гарантія. Її термін визначається індивідуально та залежить від типу усуненої поломки та загального зносу техніки.

Також наш сервісний центр виконує технічне обслуговування навантажувачів. Мається на увазі регулярний огляд, заміна робочих рідин, контроль функціонування вузлів та агрегатів. Це дає змогу виявити можливу поломку на ранньому етапі та уникнути тривалих простоїв та дорогих ремонтів.

Наші спеціалісти виконують заміну шин. Вони підбираються під кожну модель навантажувача. Не рекомендується нехтувати шинами — якщо вони зношені, це негативно позначиться на маневровості, функціональності та безпеці складської техніки.

Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з консультантами компанії «Еталон» за контактами, вказаними на сайті. Менеджери дадуть відповіді на ваші запитання, приймуть заявку й погодять час приїзду майстра.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.