Ремонт і обслуговування німецьких навантажувачів Still

Ремонт і обслуговування німецьких навантажувачів Still

Машини та обладнання німецького виробництва характеризуються високою якістю. Однак ремонт навантажувача Still все одно іноді доводиться приводити. Обумовлено це високими навантаженнями, які переносить складська техніка. Найчастіше вона працює без перерви по кілька годин поспіль, піднімаючи й опускаючи вантажі.

Моделі навантажувачів Still

Бренд з Німеччини відомий у всьому світі. Він спеціалізується на виробництві високоякісної вантажно-розвантажувальної техніки. Про масштаби компанії говорить те, що їй належать сім заводів, розташованих в різних куточках планети. Серед устаткування, що розробляється і випускається:

  • вилочні навантажувачі;
  • ричтраки;
  • штабелери;
  • та ін.

Основні переваги техніки «Штиль»:

  • висока якість;
  • тривалий термін експлуатації;
  • використання сучасних технологій.

Однак рано чи пізно для Still навантажувачів ремонт все-таки повинен виконуватися. Адже обладнання працює з підвищеними навантаженнями на складах. В тому числі, в портах. З ладу може вийти практично кожна частина техніки – від блоку управління до гідравлічної системи, від коробки передач до коліс. Постійні вантажно-розвантажувальні роботи важких предметів можуть спровокувати перекіс кузова, зміна геометрії окремих частин техніки.

Ремонт навантажувачів Still у компанії «Еталон»

Якщо ваша техніка німецького виробництва почала давати збої або взагалі зупинилася, звертайтеся в компанію «Еталон». Для цього просто зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті. Менеджер прийме заявку і передасть її бригаді майстрів. У більшості випадків виїзд здійснюється не пізніше 24 годин після надходження звернення.

Виконуючи ремонт навантажувачів «Штиль», фахівці компанії «Еталон» попередньо проведуть діагностику техніки. Вона необхідна для виявлення справжньої причини несправності. Після цього майстри приступають до роботи. Більшість несправностей можна усунути на складі власника техніки. Якщо поломка складна – ми транспортуємо навантажувач в свій сервісний центр.

У нас є склад з запасом деталей. Не потрібно чекати, поки будуть доставлені запчастини. Ремонт проходить оперативно. Після завершення ремонтно-відновлювальних робіт техніка обов’язково перевіряється, налаштовується, проводиться її введення в експлуатацію.

Також у нас можна замовити ремонт болгарських навантажувачів і моделей, випущених компаніями з інших країн.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.