Ремонт і шиномонтаж коліс навантажувача в Дніпрі

Ремонт і шиномонтаж коліс навантажувача в Дніпрі

Вантажно-розвантажувальні роботи нерідко піддаються високим навантаженням, через що час від часу потрібно проводити лагодження коліс навантажувача, а також окремих вузлів техніки. Компанією «Еталон» пропонуються якісні послуги з ремонту та відновлення коліс в Дніпрі. Ми також проводимо роботи з шиномонтажу. 

Чому варто звертатися за шиномонтажем лише до фахівців

Якісно провести полагодження шин навантажувачів здатні лише фахівці з великим досвідом. Вони чудово обізнані про всі особливості та послідовності проведення ремонту. У процесі роботи використовуються профільні обладнання, витратні матеріали та обладнання. Майстри знають, які шини підходять для різних моделей машин.

Проведений фахівцями шиномонтаж дає можливість сильно поліпшити експлуатаційні характеристики техніки. Серед інших переваг:

  • Збільшення безпеки експлуатації агрегату;
  • Поліпшення маневреності техніки;
  • Скорочення термінів виконання вантажно-розвантажувальних робіт.

Компанія «Еталон» в Дніпрі пропонує послуги з ремонту та монтажу суцільнолитих і пневматичних шин для вантажної техніки різних видів.

Ми також виконуємо полагодження коліс навантажувача. Можливий варіант транспортування зношених коліс на нашу базу в Дніпрі, де будуть проведені відновлювальні роботи дисків. Після цього ми доставимо вам вже змонтовані колеса з новими шинами.

Чому слід вибрати компанію «Еталон»

Навіть не суттєва деформація шин або дисків може призвести до втрати керованості. Технікою стає важче управляти. При появі початкових ознак слід звертатися до професіоналів.

Після проведення заміни або ремонту шин навантажувачів ви почнете відчувати всі позитивні ефекти:

  • Ідеальна маневреність і керованість;
  • Підвищена надійність і витривалість техніки;
  • Краща прохідність по нерівностях або підлогового покриття вашого складу;
  • Підвищення характеристик агрегату.

Якщо у вас немає можливості провести заміну шин, полагодження коліс, або ви просто не впевнені, що зможете самостійно вибрати відповідні шини, зверніться до нас. Ми надаємо гарантії:

  • Високого професіоналізму;
  • Використання новітнього обладнання та технологій;
  • Якнайшвидше виконання всіх робіт.

Наявність власного складу з запчастинами, деталями та шинами для навантажувачів дозволяє сильно заощадити час – техніка не піддасться тривалих простоїв, а виробництво не зазнає збитків.

Компанія «Еталон» в Дніпрі надає й інші послуги ремонту. Наприклад, у нас можна оформити ремонт штабелерів й іншої вантажної техніки.

Записатися на послугу