Ремонт і шиномонтаж коліс навантажувача в Харкові

Ремонт і шиномонтаж коліс навантажувача в Харкові

Навантажувальні машини регулярно піддаються високим навантаженням. Час від часу це може викликати необхідність лагодження коліс навантажувача, як і окремих його вузлів. Компанією «Еталон» виявляються високопрофесійні послуги з ремонту та відновленню коліс в Харкові. Ми також займаємося шиномонтажем.

Чому слід звертатися лише до фахівців

За полагодженням шин вантажної техніки варто звертатися лише до висококваліфікованих фахівців, які обізнані про всі особливості та послідовності процесу. В роботі професіонали використовують спеціальне обладнання, витратні матеріали та деталі. Також вони знають типи шин, які підходять до певних моделей машин.

Шиномонтаж, проведений фахівцями, дозволяє сильно збільшити експлуатаційні характеристики техніки. Серед інших переваг:

  • Збільшення безпеки експлуатації техніки;
  • Підвищення маневровості машини;
  • Скорочення термінів проведення вантажно-розвантажувальних робіт.

Компанія «Еталон» надає послуги ремонту та монтажу суцільнолитих і пневматичних шин навантажувачів всіляких моделей і типів.

Ми також проводимо ремонтні роботи коліс навантажувача. Можливий варіант транспортування зношених коліс з вашого виробництва в Харкові на нашу базу, де ми проведемо лагодження дисків. По закінченню робіт ми доставимо вам вже змонтовані колеса з новітніми шинами.

Чому варто працювати з компанією «Еталон»

Навіть найменша деформація шин або диска може спровокувати втрату маневровості. Техніка стає значно менш керованою. Поява початкових ознак стає причиною звернення до фахівців.

Після проведення заміни або ремонту шин ви помітите відчутні зміни:

  • Досконала маневровість і керованість техніки;
  • Збільшена надійність і витривалість машини;
  • Покращена прохідність техніки по нерівностях, підлогового покриття складів;
  • Підвищення експлуатаційних характеристик агрегату.

При роботі ми використовуємо надійні та довговічні шини. Кожен комплект підбирається строго під параметри дисків і моделі навантажувача.

Якщо ви не знаходите можливості проведення роботи по заміні шин або ремонту коліс, або просто не впевнені, чи зможете вибрати відповідні шини – зверніться до нас. Ми надамо вам гарантії:

  • Високого професіоналізму;
  • Використання новітнього обладнання;
  • Виконання всіх робіт в найкоротші терміни.

Наявність власного складу з запчастинами, деталями та шинами дозволяє сильно заощадити час проведення робіт і повністю виключити тривалі простої техніки. Також, це допоможе виключити збитки вашого підприємства.

Компанія «Еталон» також займається й іншими відновлювальними роботами в Харкові – ми надаємо послугу ремонт гідравлічної системи навантажувача» в Харкові та іншої вантажної техніки.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.