Ремонт і шиномонтаж коліс навантажувача в Харкові

Ремонт і шиномонтаж коліс навантажувача в Харкові

Навантажувальні машини регулярно піддаються високим навантаженням. Час від часу це може викликати необхідність лагодження коліс навантажувача, як і окремих його вузлів. Компанією «Еталон» виявляються високопрофесійні послуги з ремонту та відновленню коліс в Харкові. Ми також займаємося шиномонтажем.

Чому слід звертатися лише до фахівців

За полагодженням шин вантажної техніки варто звертатися лише до висококваліфікованих фахівців, які обізнані про всі особливості та послідовності процесу. В роботі професіонали використовують спеціальне обладнання, витратні матеріали та деталі. Також вони знають типи шин, які підходять до певних моделей машин.

Шиномонтаж, проведений фахівцями, дозволяє сильно збільшити експлуатаційні характеристики техніки. Серед інших переваг:

  • Збільшення безпеки експлуатації техніки;
  • Підвищення маневровості машини;
  • Скорочення термінів проведення вантажно-розвантажувальних робіт.

Компанія «Еталон» надає послуги ремонту та монтажу суцільнолитих і пневматичних шин навантажувачів всіляких моделей і типів.

Ми також проводимо ремонтні роботи коліс навантажувача. Можливий варіант транспортування зношених коліс з вашого виробництва в Харкові на нашу базу, де ми проведемо лагодження дисків. По закінченню робіт ми доставимо вам вже змонтовані колеса з новітніми шинами.

Чому варто працювати з компанією «Еталон»

Навіть найменша деформація шин або диска може спровокувати втрату маневровості. Техніка стає значно менш керованою. Поява початкових ознак стає причиною звернення до фахівців.

Після проведення заміни або ремонту шин ви помітите відчутні зміни:

  • Досконала маневровість і керованість техніки;
  • Збільшена надійність і витривалість машини;
  • Покращена прохідність техніки по нерівностях, підлогового покриття складів;
  • Підвищення експлуатаційних характеристик агрегату.

При роботі ми використовуємо надійні та довговічні шини. Кожен комплект підбирається строго під параметри дисків і моделі навантажувача.

Якщо ви не знаходите можливості проведення роботи по заміні шин або ремонту коліс, або просто не впевнені, чи зможете вибрати відповідні шини – зверніться до нас. Ми надамо вам гарантії:

  • Високого професіоналізму;
  • Використання новітнього обладнання;
  • Виконання всіх робіт в найкоротші терміни.

Наявність власного складу з запчастинами, деталями та шинами дозволяє сильно заощадити час проведення робіт і повністю виключити тривалі простої техніки. Також, це допоможе виключити збитки вашого підприємства.

Компанія «Еталон» також займається й іншими відновлювальними роботами в Харкові – ми надаємо послугу «ремонт штабелерів» та іншої вантажної техніки.

Записатися на послугу