Ремонт і шиномонтаж коліс навантажувача в Києві

Ремонт і шиномонтаж коліс навантажувача в Києві

Навантажувальні машини постійно схильні до високих навантажень, через що час від часу може бути необхідний ремонт коліс навантажувача, як і окремих вузлів техніки. Компанія «Еталон» готова надати висококваліфіковану допомогу із налагодження роботи та відновленню коліс в Києві. Ми також пропонуємо послугу шиномонтажу.

Чому слід надавати лагодження лише фахівцям

Тільки професіонали обізнані про всі особливості та послідовності процесу. Фахівці у своїй роботі користуються профільним обладнанням, витратними матеріалами й деталями. Також майстри розуміють, які шини підходять для певної моделі техніки.

Шиномонтаж навантажувачів, проведений на професійному рівні, дозволить сильно підвищити технічні характеристики техніки. Кілька переваг:

  • Техніка стає маневровою;
  • Процес проведення вантажно-розвантажувальних робіт прискорюється;
  • Безпека експлуатації техніки збільшується.

Компанія «Еталон» пропонує послугу ремонту, монтажу суцільнолитих і пневматичних шин для вантажної техніки різних моделей і типів.

Ми також виконуємо ремонт коліс навантажувача. Можливий варіант транспортування зношених коліс з вашого виробництва в Києві на нашу базу, на якій будуть проведені відновлювальні роботи дисків. По закінченню робіт ми доставимо вам вже змонтовані колеса з новими шинами.

Чому варто вибрати компанію «Еталон»

Техніка може втратити керованість навіть при незначних проблемах дисків або шин. Це відчувається при управлінні – технікою складніше маневрувати. Поява перших ознак є причиною звернення до фахівців.

Після проведення заміни шин або ремонту навантажувача, ви помітите суттєві зміни:

  • Ідеальна маневровість і керованість техніки;
  • Підвищення загальних характеристик машини;
  • Підвищена прохідність по нерівних поверхнях або підлогового покриття складу;
  • Збільшення витривалості та надійності техніки.

При роботі ми користуємося лише перевіреними й довговічними шинами. Кожен комплект шин підбирається під параметри та моделі дисків навантажувача.

Якщо у вас немає можливості провести роботи по заміні шин або полагодження коліс, або ви не знаєте, як підібрати відповідні шини? Зверніться до нас, і ми надамо гарантії:

  • Високого професіоналізму всіх виконуваних робіт;
  • Оперативність;
  • Використання новітнього обладнання та технологій.

Наявність власного складу запчастин і деталей, які постійно в наявності, дозволяє сильно скоротити час проведення всіх робіт. Це дозволить виключити простої техніки та збитки вашого виробництва.

Компанія «Еталон» надає й інші послуги лагодження. Наприклад, у нас можна оформити ремонт гідравлічної системи або інший вантажної техніки.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.