Ремонт і шиномонтаж коліс навантажувачів в Одесі

Ремонт і шиномонтаж коліс навантажувачів в Одесі

Через високі навантаження колеса й шини навантажувачів, складської спецтехніки часто стираються. Це може стати причиною різних проблем. Зокрема, техніка втрачає свою маневровість. Як наслідок, оператор не може належним чином контролювати пересування машини.

Фахівці компанії СК «Еталон» надають послуги ремонту коліс і заміни шин на навантажувачах різного типу. Ми тепер працюємо й  у місті Одеса (Україна). Тут сконцентрована величезна кількість складів, перевалкових пунктів, на яких працює безліч моделей різного типу.

Високий рівень кваліфікації наших фахівців

Довіряти ремонт коліс і заміну шин варто тільки досвідченим фахівцям. Вони мають необхідні знання, що дають змогу їм швидко і якісно вирішувати всі поставлені завдання.

У своїй роботі майстра СК «Еталон» використовують:

 • сучасне технологічне обладнання;
 • перевірені шини відомих брендів;
 • надійні витратні матеріали.

Співробітники нашої компанії підберуть шини, точно відповідні маркам й особливостям вашої складської техніки.

Переваги професійного шиномонтажу

Здавалося б, виконувати монтаж шин під силу практично кожному оператору складської спецтехніки. Однак є кілька причин, чому таку роботу потрібно довіряти професіоналам:

 • точний підбір шин;
 • правильний монтаж;
 • гарантія надійності.

Завдяки цьому:

 • експлуатація техніки стає більш безпечною;
 • навантажувачі стають маневровнішими;
 • на все вантажно-розвантажувальні роботи потрібно значно менше часу.

Послуги ремонту шин і коліс

Окремої згадки заслуговує така послуга, як ремонт і подальший монтаж суцільнолитих і пневматичних шин. Ми працюємо з марки всіх навантажувачів.

Також відновлюємо колеса, диски. Для цього в нас є необхідне сучасне технологічне обладнання.

Переваги співпраці з нами

Нам варто довіряти з кількох причин:

 • високий рівень професіоналізму;
 • відповідальний підхід;
 • гарантія якості;
 • оперативність виконання всіх робіт.

Залишилися питання чи хочете запросити наших фахівців? Зв’яжіться з консультантами компанії за вказаними на сайті контактам. Ми зробимо все від нас залежне, щоби ви залишилися задоволені наданими послугами!

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.