Складська вантажна техніка піддається високому навантаженні. Тому іноді потрібно навіть ремонт коліс навантажувача, а не тільки окремих вузлів агрегатів. Компанія «Еталон» надає високопрофесійні послуги з ремонту, відновленню коліс. Також ми займаємося шиномонтажом.

Чому потрібно довіряти тільки професіоналам

Ремонт шин навантажувачів слід довіряти тільки досвідченим фахівцям. Вони досконально знають особливості й послідовність процесу. У своїй роботі використовують профільне обладнання, деталі, витратні матеріали. Вони знають, які шини краще використовувати для тієї чи іншої моделі агрегату.

Професійний шиномонтаж навантажувачів дозволяє істотно підвищити технічні характеристики машини. Серед інших переваги:

  • збільшується безпека використання техніки;
  • зменшуються терміни виконання вантажно-розвантажувальних робіт;
  • підвищується маневреність агрегату.

Компанія «Еталон» надає послуги з ремонту, монтажу як суцільнолитих, так і пневматичних шин для навантажувачів різного типу і різних моделей.

Також нами виконується ремонт коліс навантажувача. Один з варіантів співпраці – ми забираємо у вас зношені колеса, проводимо відновлення дисків і привозимо вже змонтовані колеса з новими шинами.

Переваги ремонту у компанії «Еталон»

Будь-які, навіть незначні деформації шини, диска призводять до втрати керованості. Машина стає менш керованою. При перших ознаках – слід обов’язково звернутися до майстрів.

Після того, як буде виконано заміну, ремонт шин навантажувачів, ви відразу відчуєте всі позитивні зміни:

  • ідеальну керованість і маневреність;
  • кращу прохідність по нерівній поверхні, підлогового покриття складу;
  • підвищену витривалість агрегатів і надійність;
  • загальне підвищення характеристик машини.

У своїй роботі ми використовуємо тільки перевірені, довговічні шини. Кожна з них строго підбирається під параметри дисків і моделі навантажувача.

У вас немає можливості проводити роботи по заміні шин або ремонту коліс? Ви не впевнені, що можете самостійно підібрати шини? Звертайтеся до нас! Ми гарантуємо:

  • високий професіоналізм;
  • оперативність всіх робіт;
  • використання сучасного обладнання.

У нас є власний склад, в якому завжди в наявності запасні частини, деталі і шини для навантажувачів. Такий підхід суттєво скорочує час на виконання всіх робіт – ваша техніка не буде простоювати, ви не понесете збитки.

«Еталон» проводить й інші ремонтні роботи – зокрема, у нас можна замовити ремонт штабелерів та іншої вантажної техніки.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.