Ремонт італійських навантажувачів

Ремонт італійських навантажувачів

Італійські вилкові навантажувачі використовуються для вирішення різноманітних завдань — залежно від призначення, технічних характеристик та марки. Складська техніка функціональна та надійна. Проте рано чи пізно їй потрібний ремонт. Компанія СК «Еталон» надає послуги з ремонту італійських навантажувачів.

У нашій команді працюють досвідчені та кваліфіковані фахівці. Вони пройшли профільне навчання й досконально розуміються на особливостях італійської техніки. Це дозволяє майстрам оперативно усувати навіть найскладніші поломки.

Причини несправності навантажувачів

Серед найвідоміших марок італійського виробництва:

 • MultiOne;
 • Dieci;
 • FIAT;
 • та інші.

Виробники пропонують споживачам не тільки вилкові, а й телескопічні навантажувачі та фронтальні навантажувачі. Усі моделі мають свої особливості.

Якщо говорити про їхні поломки, то найчастіше причини несправностей такі:

 • неправильна експлуатація;
 • нехтування правилами та нормами, прописаними виробником;
 • брак технічного обслуговування;
 • перевантаження тощо.

Ремонт вилкових навантажувачів італійського виробництва

Компанія «Еталон» виконає оперативний виїзний ремонт спецтехніки. Наші спеціалісти приїдуть на ваш склад чи підприємство. Ми зробимо якісний ремонт двигуна внутрішнього згоряння та інших вузлів, систем складської техніки. Це:

 • паливна система;
 • гальмівна система;
 • гідравліка;
 • коробка перемикання передач;
 • тощо.

У нас є власний склад із запасом деталей. Це позитивно позначається на термінах ремонту — ваша техніка не простоюватиме, а підприємство не зазнає збитків.

Також ми готові взяти на себе технічне обслуговування спецтехніки. Наші фахівці контролюватимуть працездатність машин, будуть вчасно лагодити неполадки, готуватимуть до зимового сезону.

Переваги компанії «Еталон»

 1. Виїзний ремонт.
 2. Оперативне усунення несправностей.
 3. Вибір оригінальних запасних частин.
 4. Гарантія на всі різновиди робіт.
 5. Прийнятні ціни.

Якщо у вас залишилися питання, зв’яжіться з консультантами за телефонними номерами. Фахівці нададуть всю цікаву інформацію, приймуть замовлення та розкажуть, як організовано співпрацю.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.