Ремонт карбюратора навантажувача у Львові

Ремонт карбюратора навантажувача у Львові

Поміж складської навантажувальної техніки є багато моделей із двигунами внутрішнього згоряння. Такі машини ідеально підходять для експлуатації на вулиці або у великих ангарах, провітрюваних складах. Однією з найрозповсюдженіших проблем навантажувачів із ДВЗ є поламання карбюратора.

Ця деталь дуже важлива — саме вона відповідає за створення якісної суміші для подачі в циліндри. Якщо виникають проблеми в паливній системі, найшвидше причина криється в поламанні карбюратора.

Ремонт карбюратор вилкового навантажувача треба довірити досвідченим і кваліфікованим фахівцям. Такі майстри працюють у компанії СК «Еталон». Вони здатні провести якісну діагностику і виконати оперативний ремонт карбюратора ДВЗ у Львові.

У нас є власний склад із набором найчастіше використовуваних запчастин. Такий підхід дає змогу виключити тривалий простій техніки, а підприємство не зазнає серйозних фінансових втрат. Як свідчать відгуки наших клієнтів, усі залишаються задоволені якістю наданих послуг і виконаних робіт.

Ознаки несправності карбюратора

Зрозуміти, що виникли неполадки або поламання можна за такими ознаками:

  • після натискання на педаль газу техніка не рухається або швидкість руху не збільшується;
  • під час натискання на педаль навантажувач їде ривками;
  • швидкість збільшується довго й ледь помітно;
  • труднощі з запуском двигуна;
  • підвищена витрата палива.

Яка б ознака не була, спочатку необхідно провести діагностику. Вона дає можливість виявити справжній стан паливної системи та зрозуміти, у чому саме проблема. Також фахівці відразу зможуть зрозуміти, скільки часу на ремонт потрібно.

Переваги співпраці з компанією СК «Еталон»

  1. Ми застосовуємо тільки оригінальні запчастини й деталі від перевірених відповідальних постачальників. Такий підхід гарантує високу якість ремонту і тривалий термін відновленого карбюратора.
  2. Гарантія на ремонт. Її термін визначається в кожному випадку індивідуально й залежить від декількох чинників.
  3. Працюємо з навантажувачами різних типів і марок. Рівень кваліфікації дає змогу виконувати ремонт європейських, японських, китайських, болгарських та інших моделей.
  4. Наші майстри намагаються розв’язати всі проблеми безпосередньо на об’єкті замовника. Це знижує кошторис. Тільки в найскладніших ситуаціях техніка транспортується на нашу базу.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.