Ремонт карбюратора навантажувачів в Одесі

Ремонт карбюратора навантажувачів в Одесі

Карбюратор — важлива частина двигуна внутрішнього згорання. Від його справності та правильного функціонування залежить ефективність роботи авто. Він забезпечує змішування палива з повітрям у потрібних обсягах, завдяки чому бензин краще запалюється від контакту з іскрою.

Ремонт карбюраторів навантажувачів — поширена послуга, яка надається фахівцями компанії СК «Еталон». Вони виконують такі роботи:

  • ремонт;
  • регулювання;
  • чистка або промивання.

Ми працюємо з двигунами різних моделей навантажувачів. Пристрій карбюратора у всіх них — практично однаковий і якщо має відмінності, то незначні.

Обслуговування та ремонт

Якщо карбюратор зламався, іноді краще провести його повноцінну заміну. Для визначення складності поломки проводиться діагностика обладнання. Однак у більшості випадків досить виконати поточний ремонт або обслуговування.

Наприклад, промивання карбюратора вилкового навантажувача виконується під час кожного планового ТО. Зробити це реально зі зняттям або без демонтажу.

  1. Промивання без зняття. У цьому випадку в бак разом із бензином додається особлива добавка, що дає змогу виконати чистку обладнання одночасно з виробленням палива.
  2. Промивання з демонтажем. Такий метод більш ефективний, але вимагає більше часу і витрат. Спеціаліст використовує спеціальне обладнання й суміші, що дають змогу очистити всі частини агрегату. Як свідчать відгуки клієнтів компанії СК «Еталон», виконане обслуговування нашими фахівцями дає можливість відновити ефективність функціонування карбюратора.

Регулювання

Після промивання майстри виконують регулювання агрегату. Проводиться налаштування двох параметрів:

  • якість суміші — або зміщується голка, або проводяться маніпуляції з особливим гвинтом;
  • холостий хід — у цьому випадку проводяться маніпуляції з двома гвинтами: кількості і якості суміші.

Після того, як виконане налагодження карбюратора, ДВС навантажувача функціонує нормально й без збоїв. Налаштування агрегату зазвичай вказуються в технічній документації. Однак досвідчені майстри здатні досягти потрібно результату «на слух».

Якщо вам потрібно замовити послугу ремонт карбюратора навантажувача в Одесі, звертайтеся в компанію СК «Еталон». Наші фахівці допоможуть вам, оперативно усунути всі неполадки та проведуть ТО. Також ми надаємо інші послуги, пов’язані з обслуговуванням та відновленням працездатності навантажувачів різного типу й марок.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.