Ремонт карбюратора

Ремонт карбюратора

Для безперебійного функціонування навантажувачів з бензиновими двигунами важлива справність паливної системи. Основний елемент – карбюратор, який здійснює створення якісної горючої суміші та подальше її спрямування в циліндри.

Виникли проблеми з працездатністю паливної системи машини? Ймовірно, необхідний ремонт карбюратора навантажувача. Довіряти його потрібно досвідченим кваліфікованим фахівцям, здатним усунути поломку в найкоротші терміни і виключити тривалі простої агрегату.

Особливості ремонту карбюратора навантажувача

Особливість цього елемента паливної системи полягає в наявності автоматичного регулювання холостого ходу. Така технологія дозволяє економити паливо, але призводить до необхідності регулярного технічного обслуговування.

Саме поломки системи регулювання автоматичного ходу призводять до того, що двигун не запускається. У такій ситуації логічним є не ремонт, а заміна карбюратора навантажувача. Компанія «Еталон» виконає операцію максимально швидко – у нас є власний склад з запасними частинами для навантажувачів, двигунів різних марок.

Технічне обслуговування карбюраторів має на увазі їх регулярне чищення. Саме чистота – запорука безперебійного та довговічного функціонування паливної системи.

Записатися на послугу