Ремонт карбюратора навантажувача

Ремонт карбюратора навантажувача

Для безперебійного функціонування навантажувачів з бензиновими двигунами важлива справність паливної системи. Основний елемент – карбюратор, який здійснює створення якісної горючої суміші та подальше її спрямування в циліндри.

Виникли проблеми з працездатністю паливної системи машини? Ймовірно, необхідний ремонт карбюратора навантажувача. Довіряти його потрібно досвідченим кваліфікованим фахівцям, здатним усунути поломку в найкоротші терміни і виключити тривалі простої агрегату.

Особливості ремонту карбюратора навантажувача

Особливість цього елемента паливної системи полягає в наявності автоматичного регулювання холостого ходу. Така технологія дозволяє економити паливо, але призводить до необхідності регулярного технічного обслуговування.

Саме поломки системи регулювання автоматичного ходу призводять до того, що двигун не запускається. У такій ситуації логічним є не ремонт, а заміна карбюратора навантажувача. Компанія «Еталон» виконає операцію максимально швидко – у нас є власний склад з запасними частинами для навантажувачів, двигунів різних марок.

Технічне обслуговування карбюраторів має на увазі їх регулярне чищення. Саме чистота – запорука безперебійного та довговічного функціонування паливної системи.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.