Ремонт керованого мосту навантажувача

Ремонт керованого мосту навантажувача

Під керованим мостом навантажувача мається на увазі окремий вузол, призначений керувати рухом складської техніки. За підвищених навантажень та зношування виникає необхідність виконати ремонт керованого кермового мосту вилкового навантажувача.

Фахівці компанії «Еталон» готові виконати поточний, терміновий та капітальний ремонт керованого мосту навантажувача.

Причини несправності

 1. Істотні нерівності, безліч вибоїн на підлоговому покритті чи землі, де працює складська техніка.
 2. Не повноцінне технічне обслуговування та його брак.
 3. Значне забруднення окремих елементів, вузлів, деталей.
 4. Немає необхідної амортизації.
 5. Порушення правил експлуатації, вказаних виробником.
 6. Природне механічне зношування компонентів.
 7. Витік мастила, пошкодження швів.
 8. Застосування неякісних неоригінальних деталей.

Більшість проблем можна уникнути, якщо проводити своєчасне технічне обслуговування керованого мосту навантажувача. Якщо працівники вашого підприємства не мають належної кваліфікації, ми готові взяти ці завдання на себе.

Ознаки несправностей

За перших ознак поломки варто викликати майстра для ремонту. Це дасть змогу мінімізувати витрати часу та грошей на відновлення нормальної працездатності техніки.

Є кілька ознак, що вказують на необхідність ремонту:

 • під час повороту керма потрібно докладати значних зусиль;
 • під час руху чути сторонні стуки, шуми;
 • помітний витік мастила з мосту;
 • механізм перегрівається;
 • під час повороту коліс чути клацання, хрускіт.

Ремонт керованого мосту навантажувача в компанії «Еталон»

Як тільки ви помітили хоча б одну з ознак, одразу звертайтеся до СК «Еталон». Наші фахівці оперативно приїдуть та виконають діагностику обладнання. Це дозволить зрозуміти, який ремонт керованого мосту навантажувача потрібен. Майстри підберуть оптимальні шляхи розв’язання проблеми із мінімально можливими витратами для замовника.

Серед переваг нашої компанії:

 • оперативний виїзний ремонт;
 • підбір оригінальних запчастин;
 • прийнятні ціни;
 • гарантія на всі різновиди робіт.

Для отримання детальної інформації, зв’яжіться з нашими консультантами за вказаними на сайті контактними даними.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.