Ремонт китайських навантажувачів Львів

Ремонт китайських навантажувачів Львів

Складська спецтехніка, навантажувачі, випущені фірмами з Китаю, мають підвищений попит. Зумовлено це прийнятною вартістю техніки та здатністю її ефективно працювати в різних умовах.

Машини з КНР постійно удосконалюються і здатні скласти конкуренцію моделям із Європи, Японії та США. Проте підвищені навантаження, людський чинник провокують несправність техніки. Для її усунення не завжди потрібен капітальний ремонт вилкових навантажувачів. Іноді достатньо замінити певну деталь.

Компанія СК «Еталон» надає послуги з ремонту китайських фронтальних навантажувачів. Також ми готові виконати технічне обслуговування та інші роботи з відновлення працездатності техніки у Львові. У нас є власний склад запасних частин — це істотно підвищує оперативність усунення поламання, вам не доведеться чекати на постачання кілька тижнів або місяців. Ми зробимо все можливе, щоби ваша техніка не простоювала, а ви не зазнавали збитків.

Причини несправностей навантажувачів із Китаю

Є кілька поширених причин, через які техніка з КНР ламається і вимагає заміни запчастин:

 • порушення правил експлуатації;
 • перевищення допустимих навантажень;
 • брак належного догляду та технічного обслуговування;
 • несвоєчасне доливання/заміна мастила та інших робочих рідин;
 • експлуатація за підвищеної вологості;
 • та деякі інші.

Поширені різновиди поламання

 1. Зношування двигуна.
 2. Прорізи між елементами, частинами, що труться.
 3. Поламання певних деталей, агрегатів, вузлів.
 4. Протікання мастила, палива.
 5. Перегрів.
 6. Порушення геометрії кузова.

Несправності виникають практично у всіх системах техніки:

 • паливній;
 • гальмівній;
 • гідравлічній;
 • ходовій;
 • та інших.

Хочемо нагадати, що своєчасне технічне обслуговування дає змогу уникнути серйозного поламання та запобігти складному ремонту двигуна або інших вузлів. ТО може проводити оператор перед початком кожної зміни, але також рекомендується звертатися за допомогою до фахівців на стику сезонів — двічі на рік.

Чому треба довіряти СК «Еталон»

Складська спецтехніка з Китаю користується популярністю. Вона працює на багатьох складах України, у тому числі у Львові. Наші фахівці знають усі особливості моделей із КНР. Великий практичний досвід дає можливість максимально оперативно провести діагностику, виявити причину несправності та знайти оптимальні шляхи її усунення. Перед ремонтом ми обов’язково погодимо з вами вартість та терміни — після вашої згоди приступимо до відновлення працездатності.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.