Ремонт китайських навантажувачів в Дніпрі

Ремонт китайських навантажувачів в Дніпрі

Складська та вантажна техніка з КНР вельми популярна. Ремонт китайських навантажувачів в Дніпрі та Україні є поширеною.

Китайські моделі техніки стають все зручніше, функціональніше і надійніше. Проте, китайські агрегати, як і будь-яка інша техніка, час від часу можуть виходити з ладу. Це обумовлюється високими навантаженнями при експлуатації.

Компанія «Еталон» в Дніпрі – команда фахівців, які готові провести будь-які роботи в найкоротші терміни. Професіонали компанії мають необхідний досвід, знання і новітнє обладнання. Ми також маємо свій склад запчастин в Дніпрі.

Чому відбуваються поломки китайської вантажної техніки

 1.  Експлуатація з надмірними навантаженнями на знос. Мається на увазі як навантаження по масі, так і за часом;
 2. Нерегулярний ТО і необхідне обслуговування;
 3. Несвоєчасна заміна мастила;
 4. Експлуатація не за правилами;
 5. Експлуатація в умовах постійної підвищеної вологості.

Часто зустрічаються проблеми навантажувачів з Китаю

 • Список деяких неполадок, що часто зустрічаються:
 • Утворення проміжків між сполучними елементами;
 • Перегрів техніки;
 • Протікання паливних і гідравлічних систем;
 • Непрацездатність окремих запчастин і деталей.

До несправностей найчастіше схильні системи машини, що сильно навантажуються:

 • Двигун;
 • Коробка перемикання передач;
 • Блок керування;
 • Мости;
 • Гідравліка.

Щоб уникнути істотних проблем рекомендується проводити регулярне професійне обслуговування китайських навантажувачів. Виконання таких завдань слід довіряти досвідченим фахівцям, які можуть вчасно виявити проблеми та провести заміну зношених елементів або деталей.

Чому варто замовляти ремонт навантажувача з КНР у компанії «Еталон»

Зараз в Дніпрі й Україні експлуатується велика кількість техніки з Китаю, яку випускають різні бренди. Кожна окрема модель або марка має особливості ремонту і відновлення. Професіонали компанії «Еталон» в Дніпрі мають всі необхідні знання і досвід. Ремонт китайських навантажувачів – завдання, з яким ми впораємося ефективно і просто.

Якщо вам необхідний ремонт, зв’яжіться з нашими консультантами та залиште замовлення. Замовлення буде оброблене і передане команді фахівців. Найчастіше ми виїжджаємо на об’єкт упродовж 24 годин після оформлення заявки. Про те, як проводиться ремонт дизельних навантажувачів, ви можете дізнатися більше на сторінці послуги. У нас також доступні інші послуги з обслуговування, відновлення або ремонту техніки – наприклад, ремонт карбюратора навантажувача.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.