Ремонт китайських навантажувачів в Харкові

Ремонт китайських навантажувачів в Харкові

Вантажно-розвантажувальні роботи техніки з КНР користується великою популярністю в наш час. Ремонт китайських навантажувачів в Харкові та Україні – вельми поширена послуга.

Вантажно-розвантажувальна техніка з Китаю з кожним днем ​​набирає в функціональності, зручності та надійності. Проте, у неї час від часу все ж можуть відбуватися поломки, як і у будь-який іншої техніки. Причиною є високе навантаження під час їх експлуатації.

«Еталон» – компанія, що складається з фахівців і професіоналів, кожен з яких знає шляхи розв’язання проблем в максимально стислі терміни. Ми володіємо всіма необхідними знаннями та досвідом, а також новітнім обладнанням і власним складом із запчастинами.

Чому трапляються поломки китайських навантажувачів

 1. Нерегулярне техобслуговування й огляд;
 2. Високий рівень вологості під час експлуатації;
 3. Нерегулярна заміна масел;
 4. Експлуатація не за правилами;
 5. Експлуатація до зносу з надмірними навантаженнями – маються на увазі як навантаження по масі, так і за часом.

Несправності навантажувачів з Китаю, які часто зустрічаються

У список найпоширеніших несправностей належать наступні:

 • Нехарактерний перегрів техніки;
 • Протікання паливної, гідравлічної системи;
 • Непрацездатність конкретних запчастин і деталей;
 • Утворення проміжків між сполучними елементами.

Найбільш навантажені системи схильні до виникнення поломок:

 • Гідравліка;
 • Блок керування;
 • Мости;
 • Двигун;
 • Коробка перемикання передач;

Щоб уникнути істотних неполадок рекомендується вчасно проводити професійне обслуговування китайських навантажувачів. Якісне виконання подібних робіт можуть провести лише фахівці, які здатні вчасно визначити проблему, провести заміну деталей або зношених елементів.

Чому варто замовляти ремонт навантажувача з КНР у компанії «Еталон»

Зараз в Харкові та Україні експлуатується велика кількість техніки з Китаю, випущеної різними брендами. Кожна окрема модель і марка має свої особливості полагодження та відновлення. Професіонали компанії «Еталон» мають необхідний для цього досвід. Ремонт китайських навантажувачів – процес, з яким ми впораємося без праці.

Якщо вам необхідний ремонт в Харкові, зверніться до наших консультантів за наданими на сайті номерами телефону. Ваша заявка буде оброблена і передана команді фахівців в найкоротші терміни. Найчастіше виїзд на підприємства Харкова здійснюється в межах 24 годин після оформлення замовлення. Про процес проведення ремонту дизельних навантажувачів ви можете дізнатися більше на сторінці послуги. У нас також виявляються інші послуги ремонту, відновлення або обслуговування техніки. Наприклад, ви можете оформити ремонт карбюратора навантажувача.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.