Ремонт китайських навантажувачів в Харкові

Ремонт китайських навантажувачів в Харкові

Вантажно-розвантажувальні роботи техніки з КНР користується великою популярністю в наш час. Ремонт китайських навантажувачів в Харкові та Україні – вельми поширена послуга.

Вантажно-розвантажувальна техніка з Китаю з кожним днем ​​набирає в функціональності, зручності та надійності. Проте, у неї час від часу все ж можуть відбуватися поломки, як і у будь-який іншої техніки. Причиною є високе навантаження під час їх експлуатації.

«Еталон» – компанія, що складається з фахівців і професіоналів, кожен з яких знає шляхи розв’язання проблем в максимально стислі терміни. Ми володіємо всіма необхідними знаннями та досвідом, а також новітнім обладнанням і власним складом із запчастинами.

Чому трапляються поломки китайських навантажувачів

 1. Нерегулярне техобслуговування й огляд;
 2. Високий рівень вологості під час експлуатації;
 3. Нерегулярна заміна масел;
 4. Експлуатація не за правилами;
 5. Експлуатація до зносу з надмірними навантаженнями – маються на увазі як навантаження по масі, так і за часом.

Несправності навантажувачів з Китаю, які часто зустрічаються

У список найпоширеніших несправностей належать наступні:

 • Нехарактерний перегрів техніки;
 • Протікання паливної, гідравлічної системи;
 • Непрацездатність конкретних запчастин і деталей;
 • Утворення проміжків між сполучними елементами.

Найбільш навантажені системи схильні до виникнення поломок:

 • Гідравліка;
 • Блок керування;
 • Мости;
 • Двигун;
 • Коробка перемикання передач;

Щоб уникнути істотних неполадок рекомендується вчасно проводити професійне обслуговування китайських навантажувачів. Якісне виконання подібних робіт можуть провести лише фахівці, які здатні вчасно визначити проблему, провести заміну деталей або зношених елементів.

Чому варто замовляти ремонт навантажувача з КНР у компанії «Еталон»

Зараз в Харкові та Україні експлуатується велика кількість техніки з Китаю, випущеної різними брендами. Кожна окрема модель і марка має свої особливості полагодження та відновлення. Професіонали компанії «Еталон» мають необхідний для цього досвід. Ремонт китайських навантажувачів – процес, з яким ми впораємося без праці.

Якщо вам необхідний ремонт в Харкові, зверніться до наших консультантів за наданими на сайті номерами телефону. Ваша заявка буде оброблена і передана команді фахівців в найкоротші терміни. Найчастіше виїзд на підприємства Харкова здійснюється в межах 24 годин після оформлення замовлення. Про процес проведення ремонту дизельних навантажувачів ви можете дізнатися більше на сторінці послуги.

Записатися на послугу