Ремонт китайських навантажувачів в Києві

Ремонт китайських навантажувачів в Києві

Складська та вантажна техніка з КНР користується великою популярністю в наш час. Через що досить поширена послуга в Києві є ремонт китайських навантажувачів.

Зручність використання, функціональність і надійність – основні характеристики техніки з Китаю. Проте, як і будь-яка вантажна техніка, китайська також схильна до поломок і проблем. Це обумовлюється високим навантаженням на агрегат в процесі експлуатації.

Компанія-лідер «Еталон», що складається з професіоналів, знає шляхи вирішення завдань в максимально стислі терміни. У нас є все необхідне – великий досвід і знання, новітнє обладнання, а також власний склад із запчастинами.

Чому китайські навантажувачі ламаються

 1. Нерегулярне техобслуговування та огляд;
 2. Несвоєчасна заміна мастила;
 3. Надмірні навантаження і робота до зносу. Нехарактерні навантаження як по масі, так і за часом;
 4. Експлуатація не за правилами;
 5. Експлуатація в умовах постійної підвищеної вологості.

Часто зустрічаються неполадки Китайської вантажної техніки

Кілька найпоширеніших проблем:

 • Надмірний нагрів техніки й обладнання;
 • Утворення проміжків між сполучними елементами;
 • Поломки конкретних деталей і частин техніки;
 • Протікання в паливній, гідравлічної системи.

Системи, які часто схильні до несправностей і поломок:

 • Мости;
 • Блоки управління;
 • Коробки перемикання передач;
 • Гідравліка;
 • Двигуни.

 Щоб уникнути істотних неполадок рекомендується регулярно проводити професійне обслуговування китайських навантажувачів. За виконанням подібних робіт слід звертатися тільки до фахівців, які можуть вчасно виявити проблему і провести ремонт або заміну зношених елементів, деталей.

Чому варто замовити ремонт навантажувача з КНР саме у компанії «Еталон»

Зараз в Києві та Україні експлуатується велика кількість техніки з Китаю, яку випускають різні бренди. Кожна певна марка і модель техніки має свої особливості проведення ремонту або відновлення. Професіонали компанії «Еталон» мають всі необхідні навички та досвід. Ремонт китайських навантажувачів в Києві – завдання, з яким ми впораємося без складнощів.

Якщо вам потрібний ремонт, зв’яжіться з нашим менеджером за наданими на сайті номерами телефону. Ваша заявка буде оброблена і передана команді фахівців. Найчастіше виїзд до Києва проводиться в межах 24 годин після оформлення заявки. Про те, як ми проводимо ремонт дизельних навантажувачів, ви можете дізнатися на сторінці послуги.

Записатися на послугу