Ремонт китайських навантажувачів в Києві

Ремонт китайських навантажувачів в Києві

Складська та вантажна техніка з КНР користується великою популярністю в наш час. Через що досить поширена послуга в Києві є ремонт китайських навантажувачів.

Зручність використання, функціональність і надійність – основні характеристики техніки з Китаю. Проте, як і будь-яка вантажна техніка, китайська також схильна до поломок і проблем. Це обумовлюється високим навантаженням на агрегат в процесі експлуатації.

Компанія-лідер «Еталон», що складається з професіоналів, знає шляхи вирішення завдань в максимально стислі терміни. У нас є все необхідне – великий досвід і знання, новітнє обладнання, а також власний склад із запчастинами.

Чому китайські навантажувачі ламаються

 1. Нерегулярне техобслуговування та огляд;
 2. Несвоєчасна заміна мастила;
 3. Надмірні навантаження і робота до зносу. Нехарактерні навантаження як по масі, так і за часом;
 4. Експлуатація не за правилами;
 5. Експлуатація в умовах постійної підвищеної вологості.

Часто зустрічаються неполадки Китайської вантажної техніки

Кілька найпоширеніших проблем:

 • Надмірний нагрів техніки й обладнання;
 • Утворення проміжків між сполучними елементами;
 • Поломки конкретних деталей і частин техніки;
 • Протікання в паливній, гідравлічної системи.

Системи, які часто схильні до несправностей і поломок:

 • Мости;
 • Блоки управління;
 • Коробки перемикання передач;
 • Гідравліка;
 • Двигуни.

 Щоб уникнути істотних неполадок рекомендується регулярно проводити професійне обслуговування китайських навантажувачів. За виконанням подібних робіт слід звертатися тільки до фахівців, які можуть вчасно виявити проблему і провести ремонт або заміну зношених елементів, деталей.

Чому варто замовити ремонт навантажувача з КНР саме у компанії «Еталон»

Зараз в Києві та Україні експлуатується велика кількість техніки з Китаю, яку випускають різні бренди. Кожна певна марка і модель техніки має свої особливості проведення ремонту або відновлення. Професіонали компанії «Еталон» мають всі необхідні навички та досвід. Ремонт китайських навантажувачів в Києві – завдання, з яким ми впораємося без складнощів.

Якщо вам потрібний ремонт, зв’яжіться з нашим менеджером за наданими на сайті номерами телефону. Ваша заявка буде оброблена і передана команді фахівців. Найчастіше виїзд до Києва проводиться в межах 24 годин після оформлення заявки. Також ми проводимо ремонт карбюратора навантажувача, ви можете дізнатися на сторінці послуги.

Бренди

Ремонт навантажувачів популярних брендів

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.
Залишити відгук
Завантажити аватар
Завантажити аватар