Ремонт китайських навантажувачів в Києві

Ремонт китайських навантажувачів в Києві

Складська та вантажна техніка з КНР користується великою популярністю в наш час. Через що досить поширена послуга в Києві є ремонт китайських навантажувачів.

Зручність використання, функціональність і надійність – основні характеристики техніки з Китаю. Проте, як і будь-яка вантажна техніка, китайська також схильна до поломок і проблем. Це обумовлюється високим навантаженням на агрегат в процесі експлуатації.

Компанія-лідер «Еталон», що складається з професіоналів, знає шляхи вирішення завдань в максимально стислі терміни. У нас є все необхідне – великий досвід і знання, новітнє обладнання, а також власний склад із запчастинами.

Чому китайські навантажувачі ламаються

 1. Нерегулярне техобслуговування та огляд;
 2. Несвоєчасна заміна мастила;
 3. Надмірні навантаження і робота до зносу. Нехарактерні навантаження як по масі, так і за часом;
 4. Експлуатація не за правилами;
 5. Експлуатація в умовах постійної підвищеної вологості.

Часто зустрічаються неполадки Китайської вантажної техніки

Кілька найпоширеніших проблем:

 • Надмірний нагрів техніки й обладнання;
 • Утворення проміжків між сполучними елементами;
 • Поломки конкретних деталей і частин техніки;
 • Протікання в паливній, гідравлічної системи.

Системи, які часто схильні до несправностей і поломок:

 • Мости;
 • Блоки управління;
 • Коробки перемикання передач;
 • Гідравліка;
 • Двигуни.

 Щоб уникнути істотних неполадок рекомендується регулярно проводити професійне обслуговування китайських навантажувачів. За виконанням подібних робіт слід звертатися тільки до фахівців, які можуть вчасно виявити проблему і провести ремонт або заміну зношених елементів, деталей.

Чому варто замовити ремонт навантажувача з КНР саме у компанії «Еталон»

Зараз в Києві та Україні експлуатується велика кількість техніки з Китаю, яку випускають різні бренди. Кожна певна марка і модель техніки має свої особливості проведення ремонту або відновлення. Професіонали компанії «Еталон» мають всі необхідні навички та досвід. Ремонт китайських навантажувачів в Києві – завдання, з яким ми впораємося без складнощів.

Якщо вам потрібний ремонт, зв’яжіться з нашим менеджером за наданими на сайті номерами телефону. Ваша заявка буде оброблена і передана команді фахівців. Найчастіше виїзд до Києва проводиться в межах 24 годин після оформлення заявки. Також ми проводимо ремонт карбюратора навантажувача, ви можете дізнатися на сторінці послуги.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.