Ремонт китайських навантажувачів

Ремонт китайських навантажувачів

Вантажники і складська техніка з КНР користується популярністю. Тому така послуга, як ремонт китайських навантажувачів поширена.

Моделі техніки з Китаю стають все надійніше, функціональніше, зручніше. Однак, як і будь-яке обладнання, машини китайського виробництва також схильні до поломок. Обумовлено це високим навантаженням, яке лягає на них при експлуатації.

Компанія «Еталон» – команда професіоналів, здатних вирішити поставлені завдання в найкоротші терміни. У нас є для цього необхідні знання і досвід, сучасне обладнання і склад з запасними частинами.

Причини поломок китайських навантажувачів

 1. Робота на знос з перевищенням навантажень – маються на увазі навантаження не тільки по масі, але й за часом.
 2. Відсутність регулярного ТО і належного обслуговування.
 3. Несвоєчасна заміна масла.
 4. Порушення правил експлуатації.
 5. Робота в постійних умовах високої вологості.

Поширені несправності навантажувачів з Китаю

Серед найбільш поширених поломок зустрічаються:

 • поява зазорів між сполучними елементами;
 • вихід з ладу окремих деталей і запасних частин;
 • перегрів обладнання;
 • протікання гідравлічної, паливної системи і т.д.

Зокрема, до несправностей схильні найбільш навантажені системи техніки:

 • двигун;
 • коробка передач;
 • гідравліка;
 • блок керування;
 • мости та інші.

Щоб уникнути серйозних поломок слід регулярно проводити професійне обслуговування китайських навантажувачів. Виконати його під силу тільки досвідченим професіоналам. Вони зможуть своєчасно виявити несправності і провести заміну деталей, зношених елементів.

Чому ремонт навантажувача з КНР слід замовити у компанії «Еталон»

Сьогодні в Україні працює багато техніки з Китаю – її випускають різні бренди. Кожна марка і модель має свої особливості ремонту і відновлення. Фахівці компанії «Еталон» мають необхідний досвід. Тому для нас ремонт китайських навантажувачів – звичайне завдання, з яким ми впораємося успішно.

Щоб залишити заявку на ремонт, зв’яжіться з нашим менеджером. Він прийме ваше звернення і передасть його бригаді. Виїзд в більшості випадків здійснюється протягом 24 годин з моменту отримання заявки. Про те, як проводиться ремонт дизельних навантажувачів – можете дізнатися на тематичній сторінці.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.