Ремонт китайських навантажувачів

Ремонт китайських навантажувачів

Вантажники і складська техніка з КНР користується популярністю. Тому така послуга, як ремонт китайських навантажувачів поширена.

Моделі техніки з Китаю стають все надійніше, функціональніше, зручніше. Однак, як і будь-яке обладнання, машини китайського виробництва також схильні до поломок. Обумовлено це високим навантаженням, яке лягає на них при експлуатації.

Компанія «Еталон» – команда професіоналів, здатних вирішити поставлені завдання в найкоротші терміни. У нас є для цього необхідні знання і досвід, сучасне обладнання і склад з запасними частинами.

Причини поломок китайських навантажувачів

 1. Робота на знос з перевищенням навантажень – маються на увазі навантаження не тільки по масі, але й за часом.
 2. Відсутність регулярного ТО і належного обслуговування.
 3. Несвоєчасна заміна масла.
 4. Порушення правил експлуатації.
 5. Робота в постійних умовах високої вологості.

Поширені несправності навантажувачів з Китаю

Серед найбільш поширених поломок зустрічаються:

 • поява зазорів між сполучними елементами;
 • вихід з ладу окремих деталей і запасних частин;
 • перегрів обладнання;
 • протікання гідравлічної, паливної системи і т.д.

Зокрема, до несправностей схильні найбільш навантажені системи техніки:

 • двигун;
 • коробка передач;
 • гідравліка;
 • блок керування;
 • мости та інші.

Щоб уникнути серйозних поломок слід регулярно проводити професійне обслуговування китайських навантажувачів. Виконати його під силу тільки досвідченим професіоналам. Вони зможуть своєчасно виявити несправності і провести заміну деталей, зношених елементів.

Чому ремонт навантажувача з КНР слід замовити у компанії «Еталон»

Сьогодні в Україні працює багато техніки з Китаю – її випускають різні бренди. Кожна марка і модель має свої особливості ремонту і відновлення. Фахівці компанії «Еталон» мають необхідний досвід. Тому для нас ремонт китайських навантажувачів – звичайне завдання, з яким ми впораємося успішно.

Щоб залишити заявку на ремонт, зв’яжіться з нашим менеджером. Він прийме ваше звернення і передасть його бригаді. Виїзд в більшості випадків здійснюється протягом 24 годин з моменту отримання заявки. Про те, як проводиться ремонт дизельних навантажувачів – можете дізнатися на тематичній сторінці.

Записатися на послугу