Ремонт корейських навантажувачів

Ремонт корейських навантажувачів

Корейські вилкові навантажувачі мають попит на ринку складської техніки. Вони характеризуються потужністю, продуктивністю, довговічністю. Машини орієнтовані на виконання різних завдань — залежно від призначення, особливостей і технічних характеристик конкретної марки.

Однак підвищені навантаження та активна експлуатація призводить до природного механічного зношування деталей. Можливі помилки операторів, перевантаження, що також провокує поломки. Фахівці компанії «Еталон» готові виконати оперативний виїзний ремонт корейських навантажувачів.

Чому нам довіряють

 1. Прийнятна вартість послуг з обґрунтованими цінами — на запит ми готові надати детальну калькуляцію.
 2. Кваліфіковані спеціалісти — наші співробітники пройшли профільне навчання, що дозволяє їм працювати з корейською складською технікою різних марок.
 3. Сучасне обладнання — у нас найновіша матеріально-технічна база, завдяки якій ми можемо швидко вирішувати навіть найскладніші завдання.
 4. Склад із запасними частинами — на нашій базі завжди є найбільш популярні оригінальні деталі.

Різновиди ремонтних робіт

Працівники компанії СК «Еталон» готові виконати такі різновиди ремонту корейської вантажної техніки:

 • гальмівної системи;
 • коробки перемикання передач — автоматичної та механічної;
 • гідравліки;
 • мосту;
 • двигуна внутрішнього згоряння;
 • акумуляторів — у тому числі тягових;
 • та інших систем та складників.

Як відбувається ремонт

Наші спеціалісти працюють зі всіма марками складської техніки, випущеної брендами з Південної Кореї. Спочатку виконується діагностика для визначення істинної причини поломки та визначення оптимальних шляхів її усунення.

Перед тим, як розпочати ремонт, ми обов’язково погоджуємо із замовником терміни та вартість робіт. Після затвердження плану фахівці виконають підбір оригінальних запасних частин.

Якщо ваші оператори не здатні самостійно проводити регулярне кваліфіковане технічне обслуговування навантажувачів, ми готові взяти на себе й це завдання. Наш професіоналізм гарантує довговічність функціонування машин. Окрім того, ми виконаємо сезонну підготовку техніки. Особливо вона важлива перед зимовим сезоном.

Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з консультантами за вказаними контактними даними.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.